#ELLEILEMKTARZINISEC KAZANANLAR BELLİ OLDU!

İşte stilini oluşturup, Michael Kors saat ve 50 ml. parfüm kazanan okurlarımız!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 27 Aralık 2013
#ELLEILEMKTARZINISEC KAZANANLAR BELLİ OLDU!
Biliyorsunuz geçen ay bir stil yarışması düzenlemiş ve bize Michael Kors'un yeni parfüm serisinde tanımlanan üç farklı karaktere, Sexy, Glam ya da Sport'a uygun olarak oluşturacağınız stilinizi yollamanızı istemiştik. Yarışmanın ardından yapılan değerlendirme sonucunda kazananlar sonunda belli oldu!

 Öncelikle #ElleileMKtarzinisec hashtag'li yarışmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ediyoruz. İtiraf edelim ki, Elle ve Michael Kors jürisi olarak fotoğrafları değerlendirirken oldukça zorlandık. Değerlendirme sonunda, özel jüri tarafından en çok beğenilen ve Michael Kors saat ödülünü almaya hak kazanan yarışmacımız ise @eveneregerdem oldu.~Yarışma kuralları ve konsepti dahilinde hazırladığı fotoğrafları paylaşan ve Instagram profili dışarıya açık olan kullanıcılar arasında en çok beğeniyi kazanan 3 yarışmacımız ise sırasıyla:


 @perle_
 @gonul_ala
 @kubramutlu
oldular.


 3 katılımcımız da Michael Kors'dan 50 ml. parfüm kazandılar! Tüm kazanan yarışmacılarımızı tebrik ediyor, hepinize gösterdiğiniz ilgiden ve katılımınızdan dolayı teşekkür ediyoruz. Ayrıca yoğun katılımı ve güzel paylaşımları ile jüri özel ödülüne layık görülen @arzuakdag 'ı da katılımından dolayı tebrik eder ve onun da 50 ml. Michael Kors parfüm kazandığını bildiririz. Ödüllerin ulaştırılabilmesi için kazanan yarışmacılarımızın iletişim bilgilerini, kendi tarzları olan Michael Kors parfüm tercihini de belirterek bize iletmelerini rica ediyoruz. Bilgileri Moda Editörümüzün   [email protected] adresine yollayabilirsiniz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.