İNCE ZEVK

Seksi, feminen ve biraz da vahşi hissetmek için mutlaka deneyin.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Mayıs 2014
İNCE ZEVK<#text>


<#text> “Çünkü kötü olmak bazen çok iyi hissettirir” sloganıyla raflarda yerini alan Joop Miss Wild,<#text> ilk olarak pembe kurdeleli şişesiyle dikkat çekiyor. Sonrasında ise, buram buram şehvet hissini uyandıran pembe biber, siyah vanilya ve rom notalarıyla ilgi odağı olan parfüm seksi kadınları anlatırken aşka açık bir davet niteliğinde.


<#text> Calvin Klein Down Town<#text> ise, şehirli kadının kokusu. Bergamut, portakal çiçeği, kalp notaları, pembe biber, menekşe yaprağı ve tütsü etkisinin hissedildiği parfümü hala denemediyseniz daha fazla gecikmeyin.


<#text> Bahar çiçekleriyle dolu bir bahçede vakit geçrmeye ne dersiniz? O zaman floral kokusuyla sizi öyle bir bahçeye davet eden Issey Miyake Pleats Please<#text>'i mutlaka kullanmalısınız. Menekşe, şakayık, tatlı bezelye, paçuli, sedir ağacı, vanilya gibi notalar ağırlıklı olarak hissediliyor.


<#text> Kadının gizemli yanını vurgulayan Guess Girl Belle<#text> de, pembe şampanyaya batırılmış çilekle baş döndürürken şakayık, yasemin, menekşeyle duygusal yönünü sergiler. Sandal ağacı, misk ve vanilyayla da kalıcılığını pekiştiriyor.


<#text>


<#text> Tüm bu parfümlerin ortak noktaları ise; mor ve tonlarındaki şişeleri. Seksi, feminen ve biraz da vahşi hissetmek için mutlaka denemelisiniz!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.