Jo Malone London'ın Yeni Marka Elçisi: Tom Hardy

Tom Hardy, Cypress & Grapevine Cologne Intense serisinin yüzü oldu.

Buse Saray BUSE SARAY 14 Mayıs 2024
Jo Malone London'ın Yeni Marka Elçisi: Tom Hardy Getty Images

Tom Hardy, aksiyon dolu rollerinden uzaklaşarak Jo Malone London'ın en yeni marka elçisi oldu. İngiliz aktör, parfüm markasının Cypress & Grapevine Cologne Intense serisinin yüzü oldu.Jo Malone London, bu yeni iş birliğinin erkek parfüm seçeneklerini genişletmeye odaklanan yeni bir döneme denk geldiğini belirtti. Marka tarafından yeni iş birliği için şunlar söylendi: "Bu lansman, marka için yeni bir kategoriye, erkek parfümlerine genişlemeyi işaret edecek ve erkeklerin kendine bakım pazarında hızla büyüyen bir adımı temsil ediyor."

Yeni marka kampanyasının bir parçası olarak "The Exceptional And The Contradictory" adlı tanıtım videosu da yayınlandı. Bu video, Mad Max: Fury Road yıldızının Londra'da gece yürüyüş yapmasını ve bir dizi renkli karakterle karşılaşmasını gösteriyor; içerik Londra hayatını ve markanın mirasını vurguluyor.Hardy, 2020'de Firmenich'in Baş Koku Ustası Sophie Labbe tarafından oluşturulan Cypress & Grapevine Cologne Intense'u uzun süredir kullandığını bildiriyor.

Marka, cinsiyetsiz bir koku olan üzüm çubuğu notalarını amber ile harmanladığını ve sonucunda ferah ve odunsu bir koku elde edildiğini belirtiyor. Jo Malone London'ın Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Küresel Genel Müdürü Jo Dancey iş birliği için şunları söyledi: "Bu, Jo Malone London'ın köklerini ve Tom'un memleketini kutlayan gerçek bir ortaklıktır."

Hardy, Jo Malone London'a katılan ikinci erkek elçi; Hollywood aktörü John Boyega ile 2019'daki iş birliğinden sonra...ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.