JO MALONE'DAN KAR İLHAMLI HEDİYELER

Hediyeleşme sanatıyla öne çıkan Jo Malone London bu yılbaşı döneminde de mutluluk dağıtmaya hazırlanıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 15 Kasım 2022
JO MALONE'DAN KAR İLHAMLI HEDİYELER

Bu yıl sevdiğiniz erkeklere imza bir koku hediye etmeye ne dersiniz? Onu bir değişikliğe sürükleyin ve Lime Basil & Mandarin'in modu yükselten turunçgil notalarıyla tanıştırın! Odunsu ve gizemli kokuları tercih edenler ise Mr. Malone serisinin Oud & Bergamot'u çok yakışacak. Hediye için yoğun, zengin ve sıcak bir alternatif arayanlar içinse Jo Malone London’ın favorisi Myrrh & Tonka'yı tercih edebilirsiniz.

Mr. Malone Seyahat Üçlüsü, bavul dostu mini boyutlarıyla akıllı bir seçim olacak. Wood Sage & Sea Salt Vücut& El Yıkama ve Lime Basil & Mandarin Vücut&El Losyonu ile cildinizi yenilerken ardından aromatik odunsu koku, heykelsi ağaçlardan ve asmalardan ilham alan aromatik ve odunsu koku Cypress & Grapevine Intense Cologne ile son dokunuşu yapın.

Odunsu kokulardan oluşan yılbaşına özel tasarıma sahip, zengin ve büyüleyici notalarıyla Myrrh & Tonka Üçlüsü’yle tanışın. Çantanızdan eksik etmek istemeyeceğiniz Vücut Kremi,  büyüleyici ve yoğun aromalarıyla baş döndüren Cologne Intense ve duygusal bir ruh hali oluşturmak için yeni Seyahat Boy Mum içeren bu set yeni yılda planladığınız tatiller için bavulunuzun vazgeçilmezi olacak.

Cologne Intense koleksiyonunun beş favorisi, 9 ml'lik şişelerde! Kokuları, modlarla eşleştirmeyi sevenler için veya Cologne Intense'in zengin dünyasındaki mükemmel kokularla tanışmak isteyenlere muhteşem bir hediye. Yeni yıla özel ambalajı ve Cypress & Grapevine, Myrrh & Tonka, Velvet Rose & Oud, Dark Amber & Ginger Lily ve Oud & Bergamot kokularıyla hediye edilmek için hazır!


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.