KENDİNE ÖZGÜ BİR DÜNYA

Black Orchid üç farklı yoğunluğuyla büyülemeye devam ediyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 07 Haziran 2023
KENDİNE ÖZGÜ BİR DÜNYA

Black Orchid, 2006’dan beri Tom Ford’un eşsizliğine hayran olan herkesi büyülemeye devam ediyor. Modern bir ihtişamı çağrıştıran baştan çıkarıcılığını ise tabii ki amberli çiçek kokusundan alıyor ve şimdi, Tom Ford ailesinin ikonikleşmiş kokusu Black Orchid, ilk kez Eau de Parfum, The Parfum ve yeni Eau de Toilette olmak üzere üç farklı yoğunlukta sunulmakta.

Tom Ford’un ulaşılmaza olan ilgisinden ortaya çıkan bu seriyi ‘Benim için siyah orkide en kusursuz çiçek... Lüks, elegan, saf ve sofistike’ sözleriyle de anlamak mümkün. Her biri art deco mimarisinin dinamik bir yorumunu yansıtan nervür detaylı şişeler, kokuları çok daha ayrıcalıklı ve özel kılarken istenilen lüks görünümü de yansıtmakta.

 Soldan sağa; Black Orchid ‘EDP’ 100 ml, 3490 TL, Black Orchid ‘The Parfum’ 100 ml, 4120 TL, Black Orchid ‘EDT’ 100 ml, 3020 TL, hepsi TOM FORD BEAUTY
Serinin üç farklı yoğunluğu için de 50 ml ve 100 ml boyutlarını bulmak mümkün.


İZ BIRAKAN KALICILIK 

Tom Ford’un favori çiçeğine canlı bir yorum olan en yeni üyesi Black Orchid Eau De Toilette, siyah erik ve paçuli ile canlandırılmış parlak çiçekleri harmanlıyor. Koku, zengin notaların ahenk içindeki uyumuyla unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

İHTİŞAMIN YANSIMASI

Modernliğin zamansızlığıyla birleşen bir stil… Black Orchid ‘Eau De Parfum’ için zengin baharatların ve karanlık çiçeklerin olağanüstü bir kombinasyonu desek yanılmış olmayız.

Black Orchid ‘EDT’ 100 ml, 3020 TL, TOM FORD BEAUTY 

HERKES İÇİN BAŞTAN ÇIKARICI!

İkonik Black Orchid’in daha yoğunlaştırılmış versiyonu içinse gözlerimizi ‘The Parfum’e çeviriyoruz. The Parfum, afrodizyak etkisini ylang ylang ve altın rom notasıyla artırarak herkesi etki altına almaya hazır!

Yazı ve Prof Styling: Damla Hasanreisoğlu
FotoğrafOzan Gür/Studio These Days
Fotoğraf Asistanı: Can Sapmaz/Studio These Days
Prop Stylist Asistanı: Zeynep Kavasoğlu
 BU BİR REKLAMDIR. 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.