KOKUSUYLA KADINLARI ÇOK ETKİLEYEN ERKEK PARFÜMLERİ

Kokusuyla kadınları en çok etkileyen erkek parfümleri haberimizde.

Giyim tarzı, saç ve sakal stili; kadınların en çok ilgisini cezbeden ve ilk bakışta dikkatlerini çeken maskülen ögeler arasında yer alır. En az giyiminiz ve stiliniz kadar önemli olan bir diğer konu ise nasıl koktuğunuzdur.
Yazımızda, kokusuyla kadınları en çok etkileyen dünyaca ünlü markaların erkek parfümlerini sizler için derledik.

Burberry Brit Splash

Özellikle sıcak mevsimlerde hafif parfümlerden hoşlanan erkekler için tasarlanan Burberry Brit Splash, ferahlatıcı su hissi ve aromatik taze biberiye kokusu ile açılıyor. Kalp notalarında menekşe ve siklamen bulunan parfüm, erkeksi kokusu ile dikkatleri üzerinize çekecek.

Yvest Saint Laurent L'Intense

Maskülen cazibenin duyulara hitap eden tonlarını bir araya getiren Yvest Saint Laurent L'Intense, tonka tohumunun kalıcı kokusu ile öne çıkıyor.

Parfums De Marly İspazon

Amber ve vanilyalı alt notalarına odunsu oryantal Ispazon kokusunun eşlik etiği parfümün orta notalarında sedir ve zambak, üst notalarında ise, limon, portakal ve defne yaprağı gibi kokular bulunuyor. Hafif bahar esansı ile öne çıkan Parfums De Marly, kadınların ilgisini çeken kokular arasında yer alıyor.

Dolce & Gabana Velvet Vetiver

Akdeniz'e özgü yaz kokularını uzun süre üzerinizde taşımanıza yardımcı olan Dolce & Gabana Velvet Vetiver, klasik ama özgün kokulardan hoşlanan erkekler için ideal bir tercih olacak.

Atkinsons Oud Save the King

Niş parfüm markaları arasında yer alan ve her çıkardığı ürünle beklentileri daha da yukarı çeken Atkinsons, krallara layık Oud Save the King’in benzersiz kokusuyla tüm dikkatleri üzerinize çekecek.