MODERN KADININ İLHAM VEREN PARFÜMÜ

İmzanız olacak yeni bir parfümle tanışıp modern ilham kaynağı olmaya hazır olun!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 23 Aralık 2014
MODERN KADININ  İLHAM VEREN PARFÜMÜ


Parfüm, stilimizin en önemli parçası! Onlar sadece güzel kokmamızı sağlayan aksesuvarlar değil aynı zamanda karakterimizi tanımlayan birer kimlik kartı görevi üstleniyorlar.


Biz kadınların parfümleriyle çok farklı ve özel bir bağı var. Herbirimizin de farklı bir nedeni. Algıdaki bu farklılık tıpkı modern sanattaki gibi... Bu konuda tek bir doğru yok. Kişisel olarak şekillenen beğeniler hepimize göre değişiyor.

İlham veren konsepti ile Modern Muse, biz kadınlara daha önce yaşamadığınız özel bir deneyim sunmak için tasarlanmış. İçeriğindeki ilhamını, dünyada yaşayan 10 master parfümörden biri olan Harry Fremont'un bahçesinden almış. Fremont, bahçesindeki çiçeklerin sadeliği ile modern kadının kompleksitesini harmanlayarak 30 yıllık kariyerindeki en üst düzey parfümlerinden birine imza atmış.


Çin'den gelen Yasemin zambağın feminen dokunuşu ile floral notaların canlılığı, modern kadının kreatif enerjisi ve manyetik çekiciliğini temsil ederken, Paçuli ile bir araya getirilen Madagaskar vanilyası ve Kehribar ise modern kadının güçlü duruşu, özgürlüğü ve yüksek özgüvenini yansıtıyor.


Harry Fremont'a göre Modern Muse'u benzersiz kılan şey herkeste farklı durması ve onun kişiliğini yansıtması.


Parfümün barındırdığı dualite her kadının parfümle kendi duruşuna uygun bir bağ kurmasını sağlıyor. Bazı kadınlar parfümü çiçeksi notaları baz alarak tanımlarken bazıları daha odunsu notalarla tanımlıyor ve bu noktada Modern Muse onu kullanan kadının ikonu haline geliyor.


Minimal tasarıma sahip özel olarak tasarlanmış şişesiyle de fark yaratan Modern Muse, onu kullanan her kadını modern bir ilham kaynağına dönüştürüyor!


Yeni yıla yeni bir kokuyla başlamak için şimdi bir de şansınız var! Estee Lauder'ın facebook sayfasını takip edin, oradaki yarışmaya katılın ve Modern Muse kazanma şansı yakalayın! SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.