NEW BLEU DE CHANEL

Nefesinizi tutun! Chanel'in ikonik parfümü için Gaspard Ulliel kamera karşısında

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 05 Şubat 2015
NEW BLEU DE CHANEL
Kızlar olarak, yeni nesil cool ve seksi erkeklerin azlığından yakındığımız sırada bizi yalanlayan oldukça seksi erkekler moda dünyasını etkisi altına almaya başladı! Merakla beklenen Fifty Shades of Grey'de görmek için geri saydığımız Jamie Dornan ve New Bleu de Chanel'in yüzü Gaspard Ulliel yarışı önde götürenlerden. Bugünkü komuzuzsa Gaspard!

Fransız moda evinin Bleu de Chanel parfümü için 5 yıldır kameraman koltuğunda Martin Scorsese'ı görüyorduk. Bu yıl ondan görevi devralan isim James Gray oldu. Hannibal serisinden tanıdığımız 30 yaşındaki Fransız Aktör Gaspard'sa video filmde izleyenlere ‘Olduğunuz kişiye dönüşün' diyen yeni nesil seksi aktörümüz!

Reklam süresi olan yaklaşık bir buçuk dakika boyunca kadınları etkisi alacağı kesin olan Gaspard Ulliel'li reklam filminin kamera arkası görüntüleri ve özel röportajını aşağıda izleyebilirsiniz. Unutmadan; Erkek arkadaşına hediye almak isteyen kızlar ya da aradığı kokuyu bir türlü bulamayan erkeklerin Bleu de Chanel'I denemelerini tavsiye ederiz.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.