PARFÜMÜNÜZLE ENERJİ BULUN

Bahar gelirken bu parfümleri denemelisiniz

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 04 Mart 2014
PARFÜMÜNÜZLE ENERJİ BULUN
Üzerinizde yaratacağı etkiyle her gün farklı hissetmenizi sağlayacak yeni parfümler, tılsımlarıyla sizi kuşatmaya hazır! Enerji patlaması Comme Des Garçons'un yeni parfümü Amazing Green, doğal ve vahşi yaprakların yeşil kokusunu teninizde hissetmenizi sağlıyor. Harvey Nichols mağazalarında satılan Bond No.9'un yeni parfümü Central Park, pembe çiçekli şişesiyle ilk anda dikkat çekiyor.

Amazing Green


Taze bir derinliği olan bu parfüm, Comme Des Garçons'un yeni parfümü. doğal ve vahşi yaprakların yeşil kokusunu teninizde hissetmenizi sağlıyor. Palmiye ağacı, fındık, sarmaşık yaprakları, menekşe kökü, kişniş ile barut, is, miskotu kokularının hissedildiği bu parfümü denemelisiniz.~ Central Park


Harvey Nichols mağazalarında satılan Bond No.9'un yeni parfümü Central Park ise pembe çiçekli şişesiyle ilk anda dikkat çekiyor. Şişesinden de anlaşılacağı üzere çiçek kokularının yoğun olduğu parfümde ağırlıklı olarak felsleğen, limon otu, bergamot, yasemin, lili, kaşmir miski, sedir ağacı ve reçine kokuları kademe kademe sizi büyülüyor.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.