ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

RIHANNA GİBİ KOKMAK İSTER MİYDİNİZ?

Rihanna’nın markası Fenty Beauty'nin parfümü hakkında merak edilenler…

Rihanna’nın çok sevilen markası Fenty, çıkardığı makyaj, cilt ve vücut bakımı koleksiyonlarından sonra şimdi de gözünü bir parfüm çıkarmaya dikmişti. Temmuz ayında Fenty’nin Instagram sayfasından “Şehvetli, kendinden emin ama seksi bir şey, çok yakında sizlerle...” yorumuyla bir parfüm çıkaracağını duyurmuştu. Hayranları merakla parfümün nasıl bir kokusu olacağını bekliyor ve bir an önce ona sahip olmak için gün sayıyorlardı. Fenty Instagram hesabı, hayranları daha çok heyecanlandırmak için onları merakta bırakacak paylaşımlar yapmaya devam ediyordu.

Rihanna Fenty’nin hesabından kokuyu az da olsa anlatacak bir paylaşım yaptı ve altına da şu notları düştü: “Fenty kokusu, farklı insanlardan ve farklı deneyimlerden çok farklı anıları yansıtacak. Böylece tekrar kokladıklarında, bu deneyimleri hatırlayacaklar. İşte bu kokunun verdiği mutluluktur.”


Ünlü parfüm uzmanı Jacques Cavallier ile birlikte parfümü hayata geçiren Rihanna; kokunun kendinden bir parça bulundurması ve kendini simgelemesi için çok çalıştığını dile getiriyor.

Parfümün içeriğinde baharat, meyve ve tatlı karışımı olmasının yanında yabanmersini, gül, paçuli (tefarik) ve mandalina notaları da eşlik ediyor. Çok farklı koku türlerini içerisinde bulundurduğu için Fenty’nin bu parfümünü bir kategoriye koymak neredeyse zor gibi görünüyor. Ama şurası kesin ki Rihanna gibi eşsiz bir cazibesi olduğu kesin!
Merak edenler ve hemen sahip olmak isteyenler için; parfümün satışları, 10 Ağustos’ta Fenty’nin kendi sitesinde başladı.