ROBERTO CAVALLI’DEN ESSENZA

ROBERTO CAVALLI'DEN ESSENZA

2012 yılında Roberto Cavalli, şehvetli ve bağımlılık yaratıcı, tamamen tasarımcının kendine güven ve şehvet, cesaret ve çekicilik arasında kalan kadınlık vizyonunu yansıtan bir EDP tanıttı.

Bu kokunun ani başarısı, Roberto Cavalli'nin evreni keşfeden farklı özellikteki parfüm serisinin oluşumuna ilham verdi. Markanın son sunumu, Roberto Cavalli Essenza, klasik Signature serisine bir geri dönüşü işaret ediyor. Orijinal kokunun tamamiyle yeniden yaratılmış bu hali, kokunun yoğun ve lüks yönünü vurguluyor, maksimum çekiciliği ve ekstrem seksapeliteyi hedefliyor.

Diğer tüm Signature serisi parfümlerinde olduğu gibi, Roberto Cavalli Essenza da jenerasyonunun en yetenekli parfümörlerinden biri olan Louise Turner tarafından dizayn edilmiş. Roberto Cavalli dünyasıyla ilgili engin bilgisi sayesinde, vahşilik ve sofistikeliğin mükemmel dengesini dikkat çekici bir şekilde kuran, büyüleyici bir oryantal floral koku distile etmiş.


Roberto Cavalli Essenza provokatif acıbadem üst notasıyla açılış yapıyor. Birdenbire farkedilen, dikkat çeken ve uzun süre etkili olan bir çekicilik yaratıyor. Bu dramatik başlangıç, sıcak ve baştan çıkarıcı kalp notası olan saf portakal çiçeğini kaplıyor. Orijinal Signature parfümün en belirgin notası olan portakal çiçeği, bir adım daha ileri taşınarak, büsbütün şehvete ve lüks duygulara dönüştürülüyor. Kapanış notası olan vanilya, gizemli bir dokunuş katıyor, arkasında baş döndürücü ve merak uyandıran bir iz bırakıyor.