ROGUE by RIHANNA

ROGUE by RIHANNA

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 07 Haziran 2014
ROGUE by RIHANNA
Gün geçmiyor ki Rihanna bir yeni haberle karşımıza çıkmasın. Son olarak CFDA töreninde giydiği transparan kıyafeti, aldığı ‘Yılın Moda İkonu' ödülünün bile önüne geçen Rihanna şimdi de yeni parfümüyle karşımızda!

Aslında Grammy ödüllü şarkıcının hayranları bu parfümü çoktan duymuştu ama Türkiye'ye gelmesini sabırsızlıkla bekliyordu. Beklenen an geldi; ‘Rihanna by Rouge' çok kısa bir süre içinde Sephora'larda satışa sunulacak.

‘Avangart, kibirli ve entrikacı bir koku' olarak tanımlanan parfümün, üst notalarında limon çiçeği, bergamotla kombinlenmiş siklamen ve Coriscian pembe biberi bulunuyor.~Rihanna ise yeni parfümü Rouge için şunları söylüyor: “İnsanlar sürekli değişiyor ve gelişiyor. Rogue ile bugün olduğum kişiyi yansıtmak istedim. Bu koku cesur bir anı anımsatırken dizginsiz feminenliği de somutlaştırıyor. Bu kokuyu bütün kadınlar ve bütün kişilikler için yarattım çünkü biz hepimiz gerçekte kim olduğumuzu göstermek istiyoruz.”

Şişe tasarımına gelince:


Rihanna Rogue'un şişesini tasarlarken kendi kişiliğini yansıtmasına özen göstermiş. Şişedeki, ters koni şekilleri ve kapağında ışın desenleri ile pembe şişe şehvetin gücünü simgeliyor. Reklam kampanyası çekimlerini ünlü fotoğrafçı Mario Testino'nun yaptığı yeni kokuyu merakla bekliyoruz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.