RUHU OLAN PARFÜM

Herkesinkinden farklı bir koku arıyorsanız Olfactive ile tanışmaya ne dersiniz?

Parfümün ruhu vardır! Bunu hemen hepimiz biliyoruz. Özellikle de kullandığımız parfümün bize hissettirdiği duygulara dikkat ettiğimizde. Olfactive studio ise, bu iddiamıza farklı bir boyut kazandırıyor.
Marka farklı bir deneyime giderek, dünyada ilk kez çağdaş sanat fotoğrafçılığı ile parfüm tasarımını bir araya getiriyor. Göz ve burun arasında bir bağ kuran bu koleksiyonda, parfüm tasarımcıları, fotoğrafçıların eserlerinden ilham alarak beş benzersiz kokuya imza atıyorlar.
İşte Chambre Noire bunlardan bir tanesi. Olfactive Studio'nun bu şehvetli ve gizemli kokusunun üst notalarında Schinus; orta notalarda yasemin, papirüs, menekşe, tütsü, erik; alt notalarda ise sandal ağacı, paçuli, misk, vanilya, deri bulunuyor. Aynı zamanda %12'lik yüksek yoğunluklu parfüm oranı ile kalıcı bir koku sunuyor.
Olfactive Studio'nun bir diğer özelliğiyse hem kadın hem erkeğe hitap ediyor olması. 2011 Eylül ayında Paris'te lanse edilen Olfactive Studio, bugün Avrupa ve Orta Doğu'nun yanında, Brezilya, Güney Afrika, Avustralya gibi 25'ten fazla ülkede en çok satan butik parfüm markalarından biri. Bu başarısını FIFI (The Fragrance Foundation France) tarafından 2013 yılında “Best Niche Concept Award”a layık görülmesiyle de teyit etmiş durumda...
Parfümü Beymen Zorlu, Harvey Nichols Kanyon ve Ankara'da bulabilirsiniz. Satış fiyatı: 520 TL