VALENTINO PARFÜMÜN YENİ YÜZÜ LADY GAGA OLDU!

Lady Gaga, Valentino’nun parfüm kampanyasında yer alacak…

Kendi güzellik markasını kurduktan sonra yeni bir albüm çıkaran Lady Gaga’nın, yepyeni bir proje üzerinde çalıştığı öğrenildi. Valentino Beauty’nin parfüm kampanyasında yer alacağı söylenen Lady Gaga, Voce Viva adlı parfümün yüzü olacak. Valentino’nun Kreatif Direktörü Pierpaolo Piccioli tarafından hayal edilen parfüm hakkında, “Dünyaya yayılacak bir mesajın sesi olarak hayal edilen Valentino Voce Viva, herkesi kalplere dokunmaya, başkalarına ilham kaynağı olmaya ve hayallerini yaşamaya davet ediyor.” dendi. 

Valentino’nun çeşitlilik değerlerine uyan bu yeni parfüm, kadınların en özel duyularından birini kutluyor. Dünyaya yayılacak bu mesajın sesi olarak İtalyan asıllı Gaga’yı seçen Pierpaolo Piccioli, “Lady Gaga özgürlük, kendinden emin olmak ve temiz bir kalbi temsil ediyor. Lady Gaga’nın bize katılması bu kampanyanın sembolik gücünü en yüksek seviyelere çıkaracak. Lady Gaga neslimizin bir ikonu. Onun özgürlük, sanat tutkusu ve eşitlik mesajı Valentino toplumu ile uyum sağlıyor. Bizimle çalışacağı için gurur duyuyorum,” dedi. 

Lady Gaga 2019 Altın Küre Ödüllerinde Valentino Elbisesi ile (Getty Images)

Uzun bir süredir Valentino’nun hayranı olan Lady Gaga, ‘A Star Is Born’ filminin kırmızı halı etkinlikleri için birçok kez Valentino tasarımları tercih etmişti. Eylül ayında yayınlancak olan Voce Viva kampanyası, parfümün satışa sunulduğu tarihi ile eş zamanlı olacak.