YARA SHAHIDI, JEAN PAUL GAULTIER'İN YENİ PARFÜMÜNÜN YÜZÜ OLDU

Gaultier Divine, özündeki her kadının bir tanrıça olduğu mesajını Shahidi ile verecek.

Buse Saray BUSE SARAY 26 Temmuz 2023
YARA SHAHIDI, JEAN PAUL GAULTIER'İN YENİ PARFÜMÜNÜN YÜZÜ OLDU

Yara Shahidi’nin, Jean Paul Gautier'in yeni kadın parfümü Gaultier Divine'in yüzü olduğu duyuruldu. Bu yeni işbirliği, Shahidi'nin Mayıs 2023'teki Met Gala'da Jean Paul Gaultier Haute Couture giyerken görülmesinin ardından gerçekleşti.Givaudan parfümörü Quentin Bisch tarafından yaratılan Eau de Parfum, çiçeksi, gurme ve deniz esintili bir koku… %90'ı doğal ve sorumlu kaynaklardan gelen içerikler içeren, vegan ve hayvanlar üzerinde test yapılmamış bir parfüm.

Yeni bir Gaultier kadınlığı için Bisch, gösterişli, etkileyici ve duygusal bir parfüm arayışındaydı. Bunun için koku, zambak notası etrafında oluşturulmuş, diğer beyaz çiçek notaları, meringue ve tuzlu deniz esintisi içeriyor.

Ağustos 2023'te piyasaya sürülecek olan Divine, Gaultier'in kadın parfüm pazarındaki varlığını güçlendirmesi beklenen bir koku olarak karşımıza çıkacak.

Divine, markanın imzası haline gelmiş olan oh-so-Gaultier dış metal kutu ambalajıyla sunulacak. 100 ml, 50 ml ve 30 ml boyutlarında sunulacak ve fiyatları ise 160 dolar, 130 dolar ve 90 dolar olacak.

Geçen yıl Shahidi, Natalie Portman ile birlikte Dior'un Rouge Dior Forever ruj kampanyasında yer aldı. Belçikalı yönetmen Arnaud Uyttenhove tarafından çekilen kampanyada, Portman ve Shahidi akışkan kırmızı elbiseler giymiş ve yeni çıkan ürünü tutarak bir çölde yürüyorlardı.

Dior, o dönemde Instagram gönderisinde şunları yazdı: "Yeni Rouge Dior Forever kampanyası için karizmatik @YaraShahidi'yi yeni bir elçi olarak karşılamaktan gurur duyuyoruz."

"Güçlü bir taahhüt duygusu ve güzel bir zihinle Dior kadınının değerlerini temsil eden Amerikan sinemasının yükselen yıldızı."

Shahidi, 2021 yılında Dior'a marka elçisi olarak katıldı ve aynı yıl markanın “Kadınlarla Dayanışma” kampanyasında yer aldı. Film kariyeri, altı yaşındayken McDonald's, Ralph Lauren ve Target için televizyon reklamlarında ve basılı reklamlarda görünerek başlamıştı. Ardından 2009 yılında Eddie Murphy ile birlikte Imagine That filminde yer aldı.

2023 yılında Shahidi, David Lowery'nin Disney canlı yapımı Peter Pan & Wendy filminde Tinkerbell'i oynadı.

 

 

 

 

 

 

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.