YAZ RUHUNU YANSITAN 20 PARFÜM

Deniz, gül bahçesi ve sahil kokuları şişelerde saklı!

Kat kat giyindiğimiz kış aylarında, kıyafetlerimiz ve cilt bakımımızda olduğu gibi parfümlerimiz de daha ağır ve yoğun oluyor. Ancak yazın sıcağında böyle bir ağırlığa pek ihtiyaç duymuyoruz! Su bazlı fondötenler, hafif maskaralar, nede makyaj gibi daha hafif ürünlere yönelirken, parfümleriniz de aynı değişimi bekliyor. Yaz için ferahlatıcı, çiçeksi ve meyvemsi kokular şart! Kış aylarında daha baharatlı kokular tercih ederken, sıcak günlerde daha hafif ve taze kokulara yöneliyoruz. 

Evde kaldığınız süre boyunca en son ne zaman parfüm sıktığınızı unutmuş olabilirsiniz! Hatta yeni parfüm haberlerini kaçırmış olmanız da şaşırtıcı değil… Tatil planlarınızı ertelemiş ve içinizdeki maceraperest ruhu biraz dizginlemek zorunda kalmışken, sizi diyardan diyara götürecek kokulara hazırlıklı olun! 

Hepimiz kokuların anılar ve duygular ile bağdaştırıldığını biliyoruz. Hafif bir koku esintisi bile sizi çocukluğunuza veya en sevdiğiniz tatile götürürken bu yaz parfümleri sizi dünyanın dört bir yanına taşıyacak. Limon kokulu parfümler ile Sicilya kıyılarına, gül kokuları ile Fransız bahçelerine, mandalina esansı ile Bodrum sahillerine yolculuk yapmaya hazır mısınız? Zamanda yolculuk ve ışınlanmanın bir nevi gerçek olduğunu kanıtlayan 20 yaz parfümünü görmek için fotogaleriye göz atabilirsiniz…