YSL BEAUTY'NİN GLOBAL MARKA ELÇİSİ AUSTIN BUTLER OLDU!

YSL Beauty, çağdaş bir maskülenlik vizyonu olan yeni parfümü MYSLF'in global elçisinin Austin Butler olduğunu duyurdu.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Ağustos 2023
YSL BEAUTY'NİN GLOBAL MARKA ELÇİSİ AUSTIN BUTLER OLDU!

Kendi jenerasyonunun en saygın oyuncularından biri olan Amerikalı yükselen yıldız Austin Butler en prestijli yönetmenlerle çalışan, Altın Küre ve BAFTA ödülleri kazanan Austin Butler, "YSL Beauty ailesine katılmam teklif edildiğinde çok onur duydum. Son birkaç yıl içinde M. Saint Laurent'ı tanıyan insanlarla iletişimdeyim, kendisi etiketleri kırdı. O, asi biriydi ve bu özelliğini seviyorum. Onun başlattığı mirasın bir parçası olmaktan gurur duyuyorum." diyor.

YSL Beauty Uluslararası Genel Müdürü Stephan Bezy ise;  "YSL Beauty'nin yeni maskülen vizyonunu somutlaştıracak bir figür ararken, bizim için Austin Butler'dan daha iyi bir seçim olamazdı.Hem bir sanatçı hem de bir insan olarak, markamızın ifade ettiği değerleri, erkek olmanın ne anlama geldiğinin modern bir temsili olan MYSLF aracılığıyla somutlaştırıyor. Birçok yönünü benimseyerek, bireyselliğini, cömertçe ve iddalı bir şekilde sahipleniyor.  İşte bu nedenle Austin Butler'ı en yeni YSL Beauty parfüm elçisi olarak karşılamaktan gurur duyuyoruz."diyor. 


Reklam filmi,  ilk reklam projeleri için bir araya gelen iki üstün yetenekli ve ödüllü genç yetenek arasındaki buluşmayı gözler önüne seriyor. Titane filmiyle Altın Palmiye kazanan Julia Ducournau, güçlü ve filtresiz görüntüleriyle tanınan kendi jenerasyonunun en umut vadeden yönetmenlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Lüks ve güzelliğin görsel kodlarını yayan çarpıcı ve cesur bir estetikle çekilen film - şekil değiştiren ve dinamik - Austin Butler'ın kendisini oluşturan tüm benlikleri somutlaştırdığı duygusal bir hikaye anlatıyor.

New York’lu bir fotoğrafçı olan Gray Sorrenti tarafından çekilen kampanya: "Benim için maskülenlik en iyi şekilde özgüven, incelik, nezaket ve zarafetle tanımlanır. Austin Butler'ın tamamını temsil eden özellikler. Onunla çalışmak harika bir deneyimdi. Açık fikirli, cömert ve çok eğlenceliydi. Onu çekmek gerçekten bir zevkti."

Film, 22 Ağustos'ta @yslbeauty Instagram hesabında vizyona girecek.


 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.