AVEDA NUTRIPLENISH SERİSİ İLE TANIŞIN!

Aveda’nın yeni yüksek performans sağlayan ve besin değeri yüksek içeriklerden elde edilmiş Nutriplenish™ serisi ile en ileri seviye nemlendirmeyi keşfedin.

Tüm saç tipleri için besin değeri yüksek içeriklerden elde edilmiş nemlendirme Aveda’nın yeni vegan, silikon içermeyen Nutriplenish™ Serisi, besin değeri yüksek içeriklerden elde edilen ve omega 5 içeren organik nar yağlı formülü sayesinde 72 saat etkili güçlü bir nemlendirme vaad ediyor. Vegan, silikon içermeyen, hayvan dostu ve %94 oranında doğal türevli içeriklerden elde edilmiş bu seri, özellikle nem ihtiyacı duyan tüm saç tipleri için uygun. 

Nutriplenish™ Light ve Deep Nemlendirme Serisi gücünü, saçlarınızı profesyonelce nemlendiren organik nar yağı, hindistan cevizi yağı ve mango yağı karışımından oluşan besin değeri yüksek içeriklerden alıyor.  

Şubat 2020 tarihinden itibaren Aveda salonları, Aveda Akasya mağazası ve aveda.com.tr’de satışa çıkan Nutriplenish serisine yakından bakalım:  Nutriplenish™ Light Nemlendirme Serisi Şampuan:

%94 doğal türevli ve kremsi hafif şampuan saçı derinlemesine nazikçe temizlerken, nemini kaybetmiş saçları anında yeniden canlandırmak için besin değeri yüksek içerikler ile besliyor ve nemlendiriyor. 

Nutriplenish™ Light Nemlendirme Serisi Saç Kremi:

%96 doğal türevli kremsi ve hafif dokusu ile matlaşmış ve nemini kaybetmiş saçları ağırlaştırmadan derinlemesine nemlendirir ve anında canlandırıyor. Saçları sağlığına kavuşturmak için vitamin yüklemesi yapıyor. 


Nutriplenish™ Nemlendirme Serisi Deep Şampuan:

%94 doğal türevli ultra zengin yoğun şampuan saçı derinlemesine aynı zamanda nazikçe temizlerken, nemini kaybetmiş saçları anında yeniden canlandırmak için besin değeri yüksek içerikler ile besliyor ve nemlendiriyor. 
Nutriplenish™ Deep Nemlendirme Serisi Deep Saç Kremi:

%96 doğal türevli zengin ve yoğun dokusu ile matlaşmış ve nemini kaybetmiş saçları ağırlaştırmadan derinlemesine nemlendiriyor ve anında canlandırıyor. Saçları sağlığına kavuşturmak için vitamin yüklemesi yapıyor.
Nutriplenish™ Durulanmayan Bakım Spreyi

%98 doğal türevli ağırlaştırmadan nemlendiren durulanmayan sprey, dolaşmış saçları anında açar ve saçı gün boyu besler. Tüm saç tipleri için uygun olan sprey, besin değeri yüksek içeriklerden elde edilmiş 72 saat etkili nemlendirme sağlıyor. Formülündeki organik nar yağına ek olarak, içerisindeki zencefilin doğal UV filtresi sayesinde güneş ışığının zararlı etkilerine karşı saçta koruyucu bariyer oluşturuyor.
Nutriplenish™ Çok Yönlü Saç Bakım Yağı:

%100 doğal türevli hafif yapıdaki çok yönlü saç bakım yağı saçı anında besler ve bakım yapıyor, her bir saç telini yumuşatıp pürüzsüzleştirirken kurumuş saçların sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. 
Etİketler