CHARLIZE THERON, İKONİK SARI SAÇLARINDAN VAZGEÇTİ

Siyah renkli ve mullet saç kesimli Charlize Theron…

Charlize Theron, yepyeni bir renkle yaz için saç kurallarını yeniden yazıyor!

Ünlü sarışınlar söz konusu olduğunda Charlize Theron, aklımıza gelen ilk isimlerden olabilir. Platin sarı, bal rengi hatta bazı gölgeli stilleri denedi. Ancak Theron, spot ışıklarının altında zamanının çoğunu bir sarışın olarak geçirdi. Sarışın Bomba / Atomic Blonde ve Skandal / Bombshell gibi filmlerde onu ikonik bir sarışın olarak hatırlayabilirsiniz.

Theron, Güney Afrika'da finans, sağlık, eğitim ve yaşam kalitesi eşitliğini destekleyen Charlize Theron Africa Outreach Project (CTAOP) Summer Party'de yeni saç kesimi ve rengini görücüye çıkardı. Doğal olarak, renkteki dramatik değişiklik herkesin dikkatini çekti. Çünkü aktris, ikonik sarı saçlarını siyaha dönüştürmüş ve daha keskin bir stil olan mullet kesimi tercih etmişti.

Yeni saç rengi, Theron'un yeşil gözlerinin ve berrak teninin görünümünü güçlendirdi. Theron'un saç kesimi, yüzünü mükemmel bir şekilde çerçevelemişti. Başının arkasındaki uzun tutamlar ile dalgalı bir şekilde karışmıştı.


Mullet, var olan en bölücü saç stillerinden biri olabilir, ancak bugünkü çekiciliği konusunda şüpheniz varsa; kesimi mümkün olan en şık şekilde yapan Charlize Theron'a bakın.


Theron, geçtiğimiz günlerde Netflix'in bu sonbaharda vizyona girecek olan The School for Good and Evil'deki rolü sayesinde kızıl saçlı olarak bile karşımıza çıktı. Sadece birkaç saniye uzunluğunda görmemize rağmen, Theron'un ateşli (ve kıvırcık!) görünümünü bizi çok heyecanlandırdı.Kristen Stewart'tan Miley Cyrus'a, kırmızı halıda mullet saç kesimi giderek daha yaygın hale geliyor. Ancak Hollywood ve ötesindeki canlanma, bu saç kesiminin için popülerliğine katkıda bulundu. Mullet saç kesimi için ilk olarak, Tiger King'den Stranger Things'e kadar pop kültürü referansları rol oynadı. Son birkaç yılda Balenciaga ve Kenzo da dahil olmak üzere yüksek moda pistlerin de mullet saç stilleri karşımıza çıkmaya başladı.

Mullet saç stilinin popülaritesinde, sosyal medya da büyük bir rol oynuyor. 80'lerin önde gelen saç trendi mullet stilinin hashtag'i, şu anda TikTok'ta haftalık yüzde 90 artışla 6,7 milyar video görüntüleniyor. Ne kadar çok görürsen, o kadar çok istersin; yani öyle görünüyor…
Heyecan verici yeni saç kesimini ve rengini Theron'un son zamanlardaki saçıyla karşılaştırdığınızda, cesur değişimi daha da aşırı bir etki yaratıyor. Son günlerde her zamanki buzlu platin rengi karşımıza çıkan oyuncu, ters köşe yapmaktan korkmadı.

Bu onun en dramatik saç stili değişikliği olsa da, Theron saç kesimi ve rengiyle ilk kez oynamadı. Uzun zamandır kuaförü olan Adir Abergel'in yardımıyla, pek çok farklı stili denedi.

Charlize Theron’un katlı, bob, yumuşak ve daha uzun saç görünümlerini mercek altına aldık.