CHRONOLOGISTE İLE ZAMANIN ÖTESİNE GEÇ!

Kérastase Chronologiste serisi üç yıldız içerik eklenerek yenilendi: Hyalüronik asit, Abyssine ve E vitamini. Yeni seriyi Güzellik Editörü Nilay Yalçınkaya deneyimledi.

Sonsuza kadar genç kalmayı hepimiz istiyoruz. Bu pek mümkün olmasa da en azından saçlarımız için artık bir formülü var: Kérastase Chronologiste serisi. Üç yıldız içerik; Hyalüronik asit, Abyssine ve E vitamini ile yenilen seriyi bir süredir bakım rutinimde kullanıyorum. Doğru ürünlerle doğru bakımı yapmaya, sorunlara özel içerikli ürünler kullanmaya özellikle dikkat ediyorum. Kérastase Chronologiste serisi bu noktada tüm ihtiyacımı karşılıyor. Zamanın saç ve saç derisi üzerinde gösterdiği altı etkiye savaş açan seri, lüks duyuları ve yüksek teknolojiyi bir araya getirerek saçlara parlaklık, hacim ve canlılık kazandırıyor.


Chronologiste’in yenilenen serisi içerisinde, arındırıcı etkili Pre-Cleanse Régénérant şampuan öncesi ön bakım, yenileyici etkili Bain Régénérant saç banyosu, tedavi etkili Masque Intense Régénérant maske, inci havyar taneciklere sahip besleyici ve harekete geçirici Sérum Universel saç serumu, ısıdan koruyucu Thermique Régénérant krem ve ritüeli eşsiz kokusu ile taçlandıran Huile De Parfüm olmak üzere toplam altı ürün yer alıyor.

 ZAMANI DURDURAN YENİLEYİCİ BAKIM

Tüm ürünler, güçlü formülü sayesinde zaman içerisinde saçta meydana gelen kuruluk, hassaslık, matlık, cansızlık, kolay kırılma ve incelme etkilerine karşı koruma sağlıyor. Serinin çay gülü, şakayık, manolya gibi taze çiçek notalarıyla geliştirilmiş formülü ise tüm bu deneyimi daha da cazip bir hale getiriyor.

Yeni Chronologiste serisini daha yakından incelemek ve detaylı bilgi almak için Kérastase danışman salonlarını ziyaret edebilirsiniz. Danışman salonların listesine https://salonbul.kerastase.com.tr/’den ulaşabilirsiniz.

Yazı: Nilay Yalçınkaya