DUA LIPA YENİ SAÇ STİLİMİZE İLHAM KAYNAĞI OLUYOR

Kâkül mü kestirsek?

Yüzünü çerçeveleyen açık renkli saçlardan, klasik kısa bob kesim saçlara kadar Dua Lipa’nın saç değişimlerini her zaman çok beğeniyoruz. Normalde trendleri belirleyen saç stilleri ile karşımıza çıkan Lipa, bu sefer de sezonun en büyük trendini denedi. Instagram hesabından yeni saç stilini paylaşan Dua Lipa, retro esintili kaküllerini görücüye çıkardı. 

Katlı kesimi ve asimetrik ama uzun kakülü ile 70’ler saç stillerine gönderme yapan Lipa, birçok ünlünün ve influencerın ilham kaynağı olan trendleri denemiş oldu. Kim Kardashian ve Jennifer Lopez’in çalıştığı ünlülerin saç stilisti Chris Appleton tarafından yapılan bu saç tarzı, hem Lipa’nın hem de Appleton’ın takipçileri tarafından beğeni topladı. 

Ariana Grande’ye gönderme yapan yüksek at kuyruğu ile poz veren Dua Lipa, retro stillerin her zaman güncel olacağını kanıtlamış oldu. Geçtiğimiz ay Emma Corrin’in de denediği retro perde kakülleri, ‘Bridgerton’ serisinden tanıdığımız Phoebe Dynevor da denemişti. Ünlüler arasında yükselişe geçen bu saç stili bir sonraki kuaför randevumuza ilham kaynağı oldu!