EN YENİ GÜZELLİK TEKNOLOJİSİ: DYSON CORRALE

Esnek plaka teknolojisine sahip Dyson Corrale saç düzleştirici artık Türkiye’de

Dyson’ın patentli esnek plakalarını kullanarak saçı bir araya toplayan  ve gelişmiş bir saç şekillendirme sunan Dyson CorraleTM Türkiye’de satışa sunuldu. Dyson CorraleTM  saç düzleştirici ile istediğiniz saç stilini dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde ve hızlıca yaratabilirsiniz. 

Geleneksel düzleştiricilerin aksine, saçları şekillendirmek ve bir araya getirmek için Dyson CorraleTM saç düzleştiricinin esnek plakaları, daha fazla kontrol sağlıyor ve şekillendirmeden alınan sonuçları artırmak için ısı gerekliliğini azaltıyor. Plakalar saça uyum sağladıkça, germe gücünü daha eşit şekilde uyguluyor ve saç tellerinin yayılmasını durduruyor. En önemlisi bu güçlü kontrol, aynı düz stile daha az ısıyla ulaşılmasına imkan sunarak hasarı azaltıyor.

Dyson Corrale™ saç düzleştiricinin, kullanıcıların saç tipine ve istediği stile göre uyarlamasına olanak sağlayan, 165 °C, 185 °C ve 210 °C olmak üzere üç hassas ısı ayarı mevcut. Bu uyarlanabilirlik, esnek plakalar tarafından sağlanan artırılmış kontrolle bir araya geldiğinde, kullananların düşük sıcaklıkta istedikleri sonuca ulaşmasına yardımcı oluyor.

Dyson Corrale™ saç düzleştiricinin kablosuz özellikleri, Dyson'ın kablosuz elektrikli süpürgelerin geliştirilmesinden doğan pil teknolojisindeki uzmanlığından geliyor.

Dört hücreli lityum-iyon pille çalışan Dyson CorraleTM saç düzleştirici, kablosuz ve küresel voltaj uyumluk özelliğiyle kablolu olarak kullanımıyla aynı ısı performansını sunarken kullanıcıların istedikleri zaman, istedikleri yerde saç stillerini ortaya çıkarmalarını da sağlıyor. Uçuş modu özelliğiyle cihaz hava yolculuğu standartlarını karşılıyor, seyahatlerde kabin bagajı ve el çantasında da taşınabiliyor.

Dyson Corrale™ saç düzleştirici 70 dakikada tamamen şarj oluyor ve nerede olursanız olun kablosuz olarak 30 dakikaya kadar saçı şekillendirilebiliyor. Saç düzleştiriciyi düzenli aralıklarla ergonomik şarj yuvasına yerleştirmek veya saç şekillendirme esnasında alternatif olarak manyetik 360° şarj kablosunu takmak daha uzun şekillendirme işlemleri için hibrit bir şarj modu sunuyor.


Etİketler