EN CESUR SARIŞINLARA: YENİ KÉRASTASE BLOND ABSOLU SERİSİ

Sarışın olmak yapılan işlemler sebebiyle cesaret istiyor. Kérastase’ın yeni Cicaextreme serisi farklı sarı saç tipleri için sunduğu benzersiz bakım ile sarışın olmak isteyen herkesi cesaretlendiriyor.

Yeni Blond Absolu Cicaextreme serisi, fazla işlem görmüş ve yıpranmış sarı saçlardan, elektriklenen ve yoğun nem ihtiyacına sahip hassas sarı saçlara kadar tüm sarı saç tiplerine ihtiyacı olan bakım deneyimini sunuyor. Seri içerisinde bulunan ürünler, formüllerinde bulunan ikili Hyalüronik Asit ve Edelweiss Yağı’nın eşsiz birleşimi sayesinde saçları %94* daha güçlü ve %85* daha nemli bir hale getiriyor.

Le Bain Cicaextreme saç banyosu krem dokusu ile bakım ritüelinin ilk adımından itibaren saçı yumuşatarak arındırıyor. En talepkar sarışınlar için geliştirilen Masque Cicaextreme maske, açma işlemi sonrası hasar gören saç tellerini besliyor ve güçlendiriyor. Serinin yıldız ürünlerinden Huile Cicaextreme bakım yağı, ağırlık yapmayan hafif dokusu ile işlem görmüş hassas sarı saçları nemlendiriyor ve saça eşsiz bir parlaklık etkisi kazandırıyor. Saçı 230 derece ısıya karşı koruyor. Serinin bir diğer öne çıkan ürünlerinden Sérum Cicanuit gece serumu ise saçta meydana gelen hasarın %55**’ini gece boyunca onarıyor ve ertesi güne daha canlı, güçlü sarı saçlarla uyanmanızı sağlıyor.

Bu özel yeni bakım serisi ile Kérastase, tüm sarışınların yardım çağrısına karşılık veriyor ve saçların ihtiyacı olan eşsiz bakım deneyimini sunuyor.

Kérastase Cicaextreme bakım serisi hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve satın almak için danışman salonları ziyaret edebilirsiniz.

https://salonbul.kerastase.com.tr/

*Şampuan ve maskenin birlikte kullanımı sonrası Instrumental Test
** Cicanuit gece bakımı uygulamasından sonra Instrumental Test

İlandır.