YÜKSEK VOLÜM: HACİMLİ SAÇLAR İÇİN 10 ŞAMPUAN VE SAÇ KREMİ

Dolgun ve sağlıklı bir saç görünümü için…

Sürekli saçlarınızı kabartmaya çalışıyor ve ince telli saçlarınızı daha dolgun göstermeye çalışıyorsanız yalnız değilsiniz! Özellikle evden çıkarken hacimli görünen saçlarınız birkaç adım içerisinde sönüyorsa hayatınızda birkaç değişiklik yapma zamanı gelmiştir. Hayalinizdeki görünüme ulaşmak düşündüğünüz kadar zor değil. Doğru ürünler ve bakım rutini ile aradığınız görüntüyü sadece birkaç değişim ile elde edebilirsiniz. 

Hacimli ve sağlıklı görünen saçların ilk adımı duşta başlıyor. Şampuanınız ve saç kreminizde yaptığınız farklılıklar ile saçlarınızda gözle görülür bir gelişme yaratabilirsiniz. Dolgun görünüm için tüyolardan biri şampuanlarda olanlar değil olmayanlar! Silikon ve polimer gibi içerikler ince tellerde ağırlık yaparak saçlarınızı aşağı çekebiliyor. Doğal içeriklere ve bitkisel formüllere yönelerek saçlarınıza ipeksi bir dokunuş ekleyebilirsiniz. 

Doğru şampuanı ve bakım kremini bulduktan sonra ikinci adım ise saçlarınızı yıkama yönteminiz. Eğer uzun bir süredir ‘hacim veren’ saç ürünleri kullanıyor ama istediğiniz sonucu alamıyorsanız sorun yıkama şekliniz olabilir. Şampuanı saç köklerinize uygularken, kremleri ise sadece saçlarınızın ortasına ve uçlarına uygulamalısınız. Her zaman ılık su ile saçlarınızı durularken kremi ise soğuk su ile derinlemesine temizledikten sonra farkı siz de göreceksiniz! 

Fotogaleride dilediğiniz saç görünümüne ulaşmanızı hızlandıracak şampuanları ve saç kremlerini görebilirsiniz…