HAWAII’NİN DOĞAL MUCİZELERİ MAUI İLE SAÇLARINIZDA

Vegan ve doğa dostu saç markası Maui artık Türkiye’de…

Vegan Maui ürünleri aloe vera suyunun yoğun nemi ve zengin tropikal içerikleriyle saçlarınızı sağlıklı görünümüne kavuşturmak için artık Türkiye’de… İlhamını Hawaii’nin tropikal Maui Adası’ndan özenle toplanan ve elle işlenen malzemelerden alan Maui, Hindistan cevizi sütü, hibiskus ve agave gibi egzotik içerikleriyle fark yaratıyor.

Vegan ve hayvan deneyleri yapmayan Maui ailesi, mucizevi aloe vera suyu ve saf hindistan cevizi suyunu bir araya getiriyor. Aloe vera suyu, eski çağlardan beri yüksek su oranı ile her cilt tipinin ihtiyaç duyduğu nemi sağlarken pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüme kavuşturmasıyla bilinir. Hindistan cevizi suyu saçı ağırlaştırmadan nemlendiriyor, yumuşatıyor ve besliyor.  Maui ürünleri silikon, sülfatlı temizleyiciler, mineral yağ gibi maddelerden uzak durarak doğadan gelen egzotik içeriklere odaklanıyor

Her saç tipi ve yapısına uygun farklı şampuan ve saç kremlerinden oluşan beş özel Maui ailesi, aloe veranın başrolde olduğu zengin formülleriyle saçları nemlendirip sağlıklı bir görünüme kavuştururken egzotik içerikleriyle sizi tropikal Maui Adası’na yolculuğa çıkarıyor.

Besleyici Coconut Milk ailesi, içeriğindeki hindistan cevizi sütü, guava yağı ve mango yağı ile saçları nemlendiriyor, kuru saçların yumuşaklık kazanmasına yardımcı oluyor. Formülünde kremsi shea, zengin hindistan cevizi ve saf makademya yağları bulunan Onarıcı Shea Butter, kuru ve yıpranmış saçları canlandırıyor ve nemlendiriyor. Hacim Verici Bamboo Fibers içerdiği bambu lifleri, hint yağı ve neem yağı ile ince telli ve sönük saçları dolgunlaştırıyor.

Vitamin ve mineral açısından zengin hibiskus suyu, saçı koruyup canlandıran çarkıfelek meyvesi ve karpuz özünün bir araya gelmesiyle oluşan Nemlendirici Hibiscus Water, tüm saç tiplerini nemlendirirken saçlara yumuşaklık ve parlaklık kazandırıyor. Besleyici Agave, içeriğindeki agave özü, hibiskus ve ananas yağları ile daha güçlü ve uzun saçlara kavuşmanıza yardımcı oluyor.


Şampuan ve conditionerlar için tavsiye edilen ürün fiyatı 139,90 TL’dir.