BAHARIN SAÇ RENGİ: BAKIR TONLARI

Saçlar alev alıyor!

Kat kat bob kesimlerden, upuzun kaküllere ve punk ilhamlı ‘mullet’ kesimlerine kadar birçok saç stili trendi var. Kuaför ziyaretlerimiz azalmak durumunda kaldığı için evde DIY kesimlere alışmış durumdayız. Eğer saç kesimlerine uzun bir süredir ara verdiyseniz o zaman renk değişimlerine ne dersiniz? Evde kakül kesme cesaretini bulamadıysanız, kutu boyalar ile elde edebileceğiniz birçok eğlenceli stil var… Bunlardan biri ise bakır tonları! 

2021’in ilk aylarında etrafımızı sarmaya başlayan bakır ve kızıl tonları, şimdiden ünlülerin ve modanın ‘it-kızlarının’ tercihler arasında. Birçok saç tonuna uyum sağlayan kızıl boyalar, koyu kestanelerde bakır bir ışıltı, sarı saçlarda ise göz alıcı tonlar yaratıyor. Bakımı diğer renklere göre çok daha zahmetsiz olan kızıllar, sezonun favori tonu.

Sulfatsız şampuanlar ile bakımını sağlayabileceğiniz kızıl ve bakır tonlu saçlarınızın ışıltısını uzatabilirsiniz. Aynı zamanda nemlendirici saç bakım maskeleri ile ateş kırmızısı tonlarını daha da öne çıkarın. Görünümünüze hoş bir ışıltı katan bakır ve kızıl tonları dünya için küçük ama sizin için büyük bir değişim yaratacak! Biz kadınlar, her zaman eğlenceli değişimler arıyoruz. İlkbahar 2021’de ise bu değişimimiz kızıllara yöneliyor…

Fotogaleride ünlülerin bakır ve kızıl saç stillerinden ilham alabilirsiniz…