İPEK GİBİ HAFİF

Kérastase Ultime Serisi, lüksün ve duyusal dokuların birleşimini sunuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 12 Haziran 2014
İPEK GİBİ HAFİF


Yaz geldi. Saçlarımız büyük ihtimalle daha fazla suya maruz kalacak daha çok yıpranacak. İşte böyle zamanlar için saçlarınıza özel ürünler arıyorsanız, önerilerimiz sizin için! 


 


YAĞLAR BESLİYOR VE KORUYOR


Tüm saç tipleriyle uyumlu Elixir Ultime, farklı şekillerde kullanılabiliyor: Banyo sonrası saçı şekillendirmeden önce, fön öncesi ve fön sonrasında son rötuş için; aynı zamanda gün içerisinde kendinizi şımartmak veya saçlarınızın elektriklenmesi önlemek istediğiniz her an... Sonuç olarak Elixir Ultime, saçın daha esnek ve dayanıklı olmasını sağlıyor; saç ışıldıyor, çok daha parlak ve göz alıcı bir görünüm kazanıyor. Ve bu seri genişliyor: Crème Fine; yepyeni bir ürün... Elixir Crème Fine, “olağanüstü” formülüyle yağın tüm besleyici özelliklerini taşırken; ince ve hafif kremsi dokusu sayesinde saçları ağırlaştırmadan güçlendiriyor. Saça ipeksi dokunuş, göz alıcı bir hareket, parlaklık kazandırıyor; dış etkilere karşı koruyor.

EDİTÖRÜN NOTU:


Elixir Crème Fine'ı nemli saçlarda, saç boy ve uçlarına uygulayın. Her zamanki gibi şekillendirin. Unutmayın ki, Elixir Crème Fine aynı zamanda sabahları günlük bakım kremi olarak ya da gün içinde saça göz kamaştırıcı bir etki kazandırmak için de kullanılabiliyor. Sonuç olarak Kérastase, kendini şımartmak isteyen kadınlara “24 karat ritüeli”yle Elixir Ultime'in büyüleyici dünyasını yaşatıyor. Bu ritüel; değerli Elixir Ultime saç banyosuyla başlıyor, arkasından yoğun besleyici Elixir Maske, günlük bakım kremi Crème Fine ve son dokunuş olarak saçı güzelleştirip besleyen değerli üç farklı yağla son buluyor.

ESRA ÖZÜBEK

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.