ISLAK ISLAK

İlkbahar/Yaz'17'nin en büyük saç trendinden detaylar, haberimizde.

Hande Öztürk HANDE ÖZTÜRK 30 Eylül 2016
ISLAK ISLAK
<#text>Duştan yeni çıkmışsınız gibi ıslak ve taze bir görünüm, İlkbahar/Yaz'17 sezonunun en güçlü saç trendlerinden. Moda haftalarında tasarımcılar çoğunlukla bu saçları dumanlı gözlerle birlikte kullansa da, sezon geldiğinde karar yine sizin. Sade gözler ve cesur renkte dudaklarla da oldukça etkileyici duruyor, aklınızda olsun.


<#text>


<#text> Bu saçı denemek size çok radikal bir karar gibi geliyorsa, alışmak için saçınızın yarısını kuru bırakacağınız modellerle başlamayı deneyin. Kırmızı halıda gördüğünüz ünlülerin kimi daha kabarık, kimi daha 'fresh' bir görünüm istediği için her ıslak saç modeli de birbirinin aynı olmuyor. Ama, etkileyici ıslak ve sırılsıklam arasındaki ince çizgi, istediğiniz görünüm için saçı ne kadar ıslatmanız gerektiği bilmekten geçiyor. Ayrıca siz saçınızı ıslattıkça hacmi de azalıyor. Yani istediğiniz kabarıklığa göre seçim sizin.


<#text>


<#text> Gündüz için yarı ıslak/yarı kuru görünümler çok daha iyi duracakken; akşamları vurucu bir 'look' için, ıslak görünümlü saçı sıkı bir şekilde geriye yapıştırmayı deneyebilirsiniz. Tabi bu görünümü elde etmek için düzleştirilmiş, kuru bir saçla başlamanız gerekiyor. Yani işi biraz daha uzun. Aynı şekilde, bu ekstra yatıştırışmış saç şeklini, topuz veya at kuyruğu yaparak da gündüz kullanmanız mümkün.


<#text>


<#text> Tabi ıslak saç modellerini yüz şeklinize göre kişiselleştirebilirsiniz de. Size hangisi daha çok yakışıyorsa; saçları direkt geriye tarayabilir, ortadan veya yandan ayırabilirsiniz. Hatta, Kim'in fotoğrafında olduğu gibi her tutama ayrı bir şekil verebilirsiniz.


<#text>


<#text> Kendall Jenner, Rosie Huntington Whiteley ve Kim Kardashian'ın, kırmızı halıdaki favori saçlarından olan bu modelin İlkbahar/Yaz'17 podyumlarından en iyileri, galerimizde.


<#text>


<#text>


<#text> Yazı: Hande Öztürk

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.