KIVIRCIKLAR FORA

Yazın saçlarınızın daha güzel görünmesi için size tavsiyelerimiz var!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 21 Temmuz 2014
KIVIRCIKLAR FORA
DAHA FAZLA DALGA!


Deniz ve güneş, saçlarınıza asi ve seksi sörfçü stili vermeniz için harika ikili. Sınırlarınızı aşın ve bu sezon en seksi olmak için limitleri zorlayın.

BOYALI SAÇLAR


Uzmanlar diyor ki: “Kuru ve nemsiz saçlarda boya daha çabuk akar, bu sebeple saçları nemlendirmek çok önemlidir. Saçınızı güneşten korumak için ya bir şapka kullanın ya da şemsiye altında güneşlenin. Güneş koruyucu ürünleri kullanmayı da unutmayın.” Saçınızı tuzdan arındırmak için denizden çıkar çıkmaz tatlı suyla durulayın.~KIVIRCIKLAR FORA


Deniz suyu, özellikle uzun saçlar için ideal; saçlarınız kat kat kesimliyse daha da kolay şekil alırlar. Daha güzel görünmelerini istiyorsanız, kıvırcık saçları asla fırçalamayın; dalgaları bozmamak için ya geniş dişli bir tarak kullanın ya da parmaklarınız yardımıyla şekil verin.

Uzun sürmesi İçin...


L'Oréal Professionnel, plajda dalgalarınızla ışıldamanız için “Beach Waves” serisini geliştirdi, etkisi sekiz hafta sürüyor: Temiz saçları B-Wavers ürünüyle sarın ve losyonu ekleyin. 15 dakika bırakın ve sonunda saçlarınız hazır (L'Oréal Professionnel kuaförüne uğramayı unutmayın).

RAQUEL MEDINA
FOTOĞRAFLAR: XAVI GORDO
STYLING: INMACULADA JIMÉNEZ

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.