L’OCCITANE HAIR & SCALP BOOSTER İLE SAÇLARINIZI GÜÇLENDİRİN

Saçları gençleştiren serum…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 09 Ağustos 2022
L’OCCITANE HAIR & SCALP BOOSTER İLE SAÇLARINIZI GÜÇLENDİRİN

Saçlarınızın hasar gördüğünün, eskisi kadar güçlü olmadığının farkındaysanız ve en önemlisi sağlıklı saçlara sahip olmak için sağlıklı saç derisine de sahip olmanın gerekliliğini biliyorsanız; L’Occitane in Reset ile ciltte gerçekleştirdiği iyileştirme devrimini, yeni saç ürünü Hair & Scalp Booster ile saçlarınızda deneyimlemeye hazır olun.Saçlarınızın günden güne kuruduğunu ve inceldiğini hissediyorsanız yeni saç derisi serumu Hair & Scalp Booster, imdadınıza yetişiyor. Masajla uygulanıp bir gece saçta bekletildiğinde stresli saç derisini tedavi ediyor, daha esnek, güzel saçlar için doğal ortam oluşturuyor.

Her gece yatmadan önce
Saç serumu düzenli uygulandığında stresli saç derisinin ortamı dengeleniyor ve güçleniyor. Serum saç derisini dengelemek için üç boyutta çalışıyor; yoğun bir şekilde nemlendiriyor, yatıştırıyor ve saç derisinin koruyucu bariyerini güçlendiriyor. Serumu ıslak ya da kuru saça uygulayabiliyorsunuz ve daha ilk anda kokusuyla saçınızdan önce zihniniz rahatlıyor.

Ölmez Otu, biberiye, nane, lavanta, melek otundan oluşan 5 li esansiyel yağ kompleksi, niacinamide, B3, B5, E Vitamini, Arginine ile zenginleştirilerek günden güne daha sağlıklı, esnek ve parlak saçlara sahip olmanız sağlanıyor. Bir masajla birlikte uygulandığında, saçların daha sağlıklı ve daha güçlü büyümesi için saç köklerine besin sağlamaya yardımcı olan mikro dolaşım da uyarılıyor.

Masajla uyarılan mikro dolaşım
Serumu kafa önüne ve enseye damlatıyorsunuz ve parmak uçlarını kullanarak kafa derisinin her yanına dairesel hareketlerle baskı yapıyorsunuz. Etkisini en üst düzeye çıkarmak için gece yatmadan önce uygulamalı ve sabaha kadar durulamamalısınız.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.