MÜKEMMEL SARIŞINLIĞIN SIRRI AVEDA’DA!

Yeni vegan Blonde Revival Sistemi, ilk kullanımda bile saçınızın rengini canlandırıyor.

Doğal ve vegan içeriklere sahip Aveda, ilk kullanımda bile sarı saçları canlandırmak için formüle edilen 96% doğal türevli, vegan ve silikon içermeyen yeni Blonde Revival koleksiyonunu tanıttı. Profesyonel saç boyası uzmanları ile bir araya gelen Aveda, sarı saçlıların kuaförden yeni çıkmış gibi canlı saçlara ve tonlara daha uzun süre sahip olmaları, evde de saçlarının rengini canlandıracak bir bakım yapabilmeleri için üç etkiye sahip bir saç bakım sistemi geliştirdi.

Yeni Blonde Revival sistemi, ilk kullanımda bile daha parlak, canlı ve aydınlık sarı tonlar için saçta istenmeyen turuncu ve sarı yansımaları nötralize ediyor. Peki mor şampuan ve saç kreminden oluşan bir evde bakım ritüeli olan Blonde Revival sisteminin 3 etkiye sahip renk canlandırma sistemi nasıl çalışıyor?

  1. Yeni boyanmış gibi görünen canlı sarı tonlar sağlıyor: Zengin mor pigmentler, saçtaki istenmeyen turuncu ve sarı yansımaları nötrlemeye yardımcı olarak daha parlak ve aydınlık sarı saçlar sağlıyor.
  2. Saçı yumuşatıyor: Acai ve çarkıfelek meyvesi gibi besleyici hafif yağların karışımı, aşırı işlem görmüş sarı saçları nemlendirir ve her saç teline inanılmaz bir yumuşaklık kazandırıyor.
  3. Saça pürüzsüzlüğünü geri kazandırıyor: Mükemmel sarı tonu elde etmek için tekrarlanan cila ve saç rengi açma işlemi, saçınızın yapısını da etkileyebilir. Bu besleyici sistem, her bir saç teline anında nüfuz ederek pürüzsüz ve canlı görünmesini de sağlıyor.


%96 doğal türevli olan Blonde revival sistemi, silikon ve sülfat temizleyici içermiyor. Diğer tüm Aveda ürünleri gibi hayvan dostu olan bu ürün aynı zamanda vegan. Blonde revival ürünleri, elektrik ve doğal gaz kullanımımızı dengeleyen yenilenebilir enerji kredileri ve karbon dengelemeleri yoluyla %100 rüzgar ve güneş enerjisi ile üretildi. Her açıdan çevreye duyarlı olan Blonde revival ambalajı da çevreye özen gösterilerek tasarlandı. Minimum %65 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş polipropilen ile üretilen ambajlar, çevreye zarar vermeden bakım yapmanızı sağlıyor.

Etİketler