NEW YORK'UN MODERN SAÇLARI

NEW YORK'UN MODERN SAÇLARI

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 26 Ekim 2014
NEW YORK'UN MODERN SAÇLARI
Dünyanın dört bir yanından son kesim ve şekillendirme trendlerini buluşturan bu dosyada Londra, Paris ve New York'a doğru bir yolculuğa çıkıyor ve  saçlarınız için en uygun pratik ipuçlarıyla dolu bir seyahate çıkıyoruz. Son durağımız ise New York!

TEDDY CHARLES: En ünlü Hollywood yıldızlarının bir numaralı saç tasarımcısı

ÜNLÜ MÜŞTERİLERİ: Sarah Jessica Parker, Cameron Diaz, Blake Lively ve Joan Smalls.

KARLIE KLOSS'UN ÇENE HİZASINDAKİ KESİMİ


Bu kesimin her deneyeni süpermodele dönüştürdüğüne inanan Charles, “şu sıra hemen hemen herkes bu asimetrik bob kesimi tercih ediyor” diyor; “anında daha uzun görünüyorsunuz, çünkü bu kesim boynunuzu tüm çekiciliğiyle ortaya çıkarıyor.” Charles'a göre boyunuza santimler eklenmekle kalmıyor, aynı zamanda şekil vermesi kolay bir saça da sahip oluyorsunuz. Şehrin hızına ayak uydurmak zorunda olan kadınlar için birebir!

İpucu: Hacmi kaybetmeden dalgasız formu korumak için hafif bir şekillendirici losyon kullanın. Charles uyarıyor: “Bu kesimin uygulandığı saçın dümdüz durmaması çok önemli.”~ KATE MOSS'UN ORTA UZUNLUKTAKİ KATLARI


Charles şunu iddia ediyor: “Bu kesimle istediğinizi yapabilirsiniz.” Ve katların saça müthiş hareket kazandırdığını ekliyor. Ancak demode görünümden kaçınmak için katları uzun tutmak gerek. Hoş ve doğal dalgalar elde etmek için geniş maşaya ihtiyacınız var.

İpucu: Kuru şampuan yardımıyla saçınıza dolgunluk kazandırın. Charles'tan tavsiye: “Çoğu kişi yalnızca diplere uygulama yapar, kuru şampuanı tüm saça yaymaktan korkmayın.”~ JOAN SMALLS'UN ULTRA DÜZ SAÇ STİLİ


Işıltılı ve düz saçlar her zaman iyi görünür ancak bu saça profesyonelce şekil vermek için tekniğe ihtiyaç var. Charles, “saç düzleştiricisini uygularken saçı taramak önemlidir; tarağı saçınızdan aşağı doğru çekerken düzleştirici hemen arkasından inmeli” diyor. Acele etmeden, düzleştiriciyi yavaşça saçın sonuna kadar indirin.

İpucu: Bukleleşmeyi önleyen ürünler baş yardımcınız. Saçınızı düzleştirici şampuan ve saç kremiyle hazır hale getirip ısıya karşı koruma sağlayan bir yağla devam edin.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.