PARİS GÖRÜNÜMÜ

PARİS GÖRÜNÜMÜ

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 26 Ekim 2014
PARİS GÖRÜNÜMÜ
<#text>Dünyanın dört bir yanından son kesim ve şekillendirme trendlerini buluşturan bu dosyada Londra, Paris ve New York'a doğru bir yolculuğa çıkıyor ve  saçlarınız için en uygun pratik ipuçlarıyla dolu bir seyahate çıkıyoruz. Bugünkü durağımız ise Paris!


<#text>


<#text> DELPHINE COURTEILLE:<#text> Studio 34'ün sahibi


<#text> ÜNLÜ MÜŞTERİLERİ:<#text> Gisele Bündchen, Lou Doillon ve Sofia Coppola.


<#text>
SOFIA COPPOLA'NIN LOB STİLİ<#text> Bob kesimin biraz daha uzun ve dağınık versiyonu olan bu model, kaygısız ve rahat Parizyen tarzın somut örneği. Coppola'nın görünümünün yaratıcısı Courteille, bu kesimin doğal ama çarpıcı ve hareketli olduğunu söylüyor. Uzun katlar ince telli saçlara belli belirsiz dolgunluk sağlarken, uçlara uygulanan düzleştirici ürünler kalın telli saçların kabarmasını ve üçgen bir görünüm almasını önlüyor.


<#text>


<#text> İpucu: <#text>Işıltı sağlamak ve saçınızın fazla hacimli olmasının önüne geçmek için ıslak saça bakım yağı uygulayın.~ JENNIFER LAWRENCE'IN PIXIE TERCİHİ


<#text> “Uzun saç tedavülden kalktı, şimdi kısa saç moda” diyen Courteille'e göre Parisli kadınlar saçlarını kestirme konusunda daha cüretkarlar. Yaramaz kız tarzı, çeşitli yapılardaki saçlara uygulanabiliyor; sizin saç tipinize göre belirlendiğinden emin olun yeter! Dalgalı saçlara süper kısa kesimler çok yakışıyorken, düz saçları, Lawrence'ın stilinde olduğu gibi biraz daha uzun bırakmak gerekiyor. Ve tabii ki düzenli olarak kesime gitmeyi ihmal etmemeniz şart.


<#text>


<#text> İpucu: <#text>Hacim kazandırmak için saçınızın diplerine dayanıklı bir şekillendirici pudra uygulayın.~ EMMA ROBERTS'IN SEKSİ AT KUYRUĞU


<#text> Saçınız uzun mu? Olsun, ne önemi var. Atkuyruğu tam da sizin için. İpeksi düz görüntüyü korumak amacıyla kancalı lastik toka kullanan Courteille, “gece için bu saç stili favorim” diyor.


<#text>


<#text> İpucu: <#text>Saçın elektriklenmesini ve aralardan fırlayıveren söz dinlemez tellerin görüntünüze gölge düşürmesini istemiyorsanız ince dokulu bir sprey kullanın.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.