PRIYANKA CHOPRA SAÇ BAKIM MARKASI ÇIKARIYOR

Üstelik sürdürülebilir!

Ünlülerin güzellik markalarının dalgası dünyanın hiçbir yerinde durmuyor, hatta yavaşlamıyor bile! Kylie Jenner ile başlayan güzellik markası trendine son eklenen isimler arasında Selena Gomez, Lady Gaga ve Jennifer Lopez gibi isimler yer almıştı. Şimdi ise bu kervana Priyanka Chopra da katıldı. Anomaly adlı bir saç bakım markası yaratan Chopra, ürünlerini 31 Ocak’ta satışa sunmaya hazırlanıyor. 

Şampuanlar, saç kremleri, saç maskesi ve kuru şampuandan oluşan bir koleksiyon yaratan Chopra, henüz içerikler ve detaylar hakkında bilgi vermese de, markası Anomaly’nin cinsiyetsiz olduğunu belirtti. Tüm ürünlerin Amerika’da üretildiğini, temiz ve etik olduğunu belirten Anomaly, sürdürülebilir ve erişebilir bir marka olduğunu savunuyor. $6’dan başlayan fiyatları ile bütçe dostu olacak olan Anomaly, sürdürülebilirliği saç bakımınıza taşımak istiyor.

Sürdürülebilirliği ön plana çıkarmak isteyen Chopra, ürünlerin şişelerinin geri dönüştürülmüş materyallerden üretildiğini belirtti. “Moda ve güzellik sektörlerinin daha sorumlu olmasının zamanı geldi,” diyerek Women’s Wear Daily’e konuşan Chopra, “Dünyada üretilen atık oranlarındaki sorumluluğu üstlenilmeli. Güzellik, bize dünyaya mal olmamalı. Güzellik sektörü ne kadar büyükse, sorumluluğumuz da o kadar büyük olmalı,” diye ekledi. 


Saç bakımının kendisi için ne kadar önemli olduğunu da vurgulayan Chopra, “Saçlarım ile çok önemli bir ilişkim var. 15-16 yaşlarında şampuan almaya gittiğimi hatırlıyorum ve tüm harika şeyler çok pahalıydı. Her zaman ne kullandığımın ve tükettiğimin farkında biri oldum. Bunu saç bakımında da gördüm. Saç bakımında hem çevre dostu hem bakım açısından güçlü hem de herkes için erişilebilir markaları pek görmüyoruz,” dedi. 


Anomaly’nin doğal ve her günün güzellik rutinlerine uygun olduğunu söyleyen Chopra, “Bu ürünler sadece bakımlı ipeksi saçlar için değil, tüm saçlara, herkesin saçlarına uygun. Anomaly tüm cinsiyetler, tüm ırklar, tüm renkler ve tüm türler için. Anomaly’nin arkasındaki fikir de bu,” dedi.