RIHANNA’NIN PUNK İLHAMLI YENİ SAÇLARI

Rihanna, Savage x Fenty defilesi öncesinde ünlüler arasında popüler olan ‘mullet’ saç stilini denedi…

Savage x Fenty şovu geri geliyor ve bununla birlikte Rihanna’nın ‘mullet’ tarzı saç stili de! Amazon Prime Video’dan yayınlanacak olan yeni Savage x Fenty şovunun teaserı yayınlanırken aynı zamanda Rihanna’nın sahne arkası görüntüleri de paylaşıldı. 2013 yılında kullandığı ‘mullet’ saç stilini geri getiren Rihanna, yeni saç stilini işlemeli bir hoodie ile eşleştirdi. 


Geçtiğimiz aylarda Miley Cyrus gibi birçok ünlünün tercih ettiği ‘mullet’ saç tarzı 1980’li yılların punk ilhamlı tarzından ilham alıyor. Kat kat eşitsiz kesimleri ile dikkat çeken ‘mullet’ kesimi ön tarafı kısa ve arkası uzun olarak şekillendiriliyor. Bu stili 2013’te kullanan Rihanna, mavi ruju ve kolejli ilhamlı bomber ceketi ile oldukça ‘cool’ bir görünüm yaratmıştı. 2020 versiyonu için daha modern bir görünüm tercih eden Rihanna, Sonbahar 2020 saç stilleri ilham kaynaklarımız arasına girdi!

Rihanna, 2013 (Getty Images)

2 Ekim’de Amazon Prime Video’dan yayınlanacak olan ikinci Savage x Fenty defilesinde Rosalia, Travis Scott, Bad Bunny, Ella Mai, Miguel, Mustard ve Roddy Ricch gibi isimler sahne alacak. Rihanna’nın sahne alıp almayacağı hala bilinmezken şimdilik spot ışıkları Rihanna’nın yeni saç stilinde!