'ROSE GOLD' SAÇLAR

Hayatına renk katmak isteyenlerin favori trendi, haberimizde.

Hande Öztürk HANDE ÖZTÜRK 29 Ağustos 2016
'ROSE GOLD' SAÇLAR Getty Images
Bir zamanlar Sienna Miller'ın tek başına getirmeye çalıştığı, bahardan beriyse ünlüleri etkisi altına alan o saç trendiyle tanışmış mıydınız?

Öyleyse şimdi tam zamanı: Rose-Gold saçlara merhaba deyin!

Altın tonlarına, biraz da pembeye bakan sarılar veya daha çok pembeye kaçan, metaliği andıran renkler.. Saçları yeni sezonda rengarenk yapmaya devam edecek olan bu trende bir şans vermeden, sezonu kaçırmayın deriz. Elle Fanning, Amber Le Bon, Emma Roberts ve Atlanta De Cadenet'in de aralarında olduğu stil önderlerinin çoktan bir tura çıkardığı bu saçlar için çok cesur davranmanız da gerekmiyor, aslında. Tabii her güzel şey gibi, bu işin bir de kötü yanı var: Bu harika renk tutturulduktan sonra 5 ila 7 yıkamadan sonra solmaya başlıyor. Yani bu süreçte kuru şampuanlara yönelmenizde yarar var, bizden söylemesi.

Ayrıca tamamen pembe bir kafayla gezmek istemiyorsanız, ‘Rose-Gold' etkisini pembeye çok kaçmadan her saç renginde uygulatabilirsiniz. Zaten önemli olan, pembe altından takılardaki metalik görünümü yakalamak. Sokak stilinin de giderek favorileri arasına giren bu trende uyanların nasıl sonuçlar elde ettiğini görmek, hatta bu fikre ısınmak için ünlü saç stiilisti Riawna Capri'nin Instagram hesabını takip etmeniz en iyisi.ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.