SAÇ BAKIM RİTÜELİNİZİN YENİ KAHRAMANI

Sisley Araştırmaları, bugüne kadarki uzmanlığına saç bakımını da ekleyerek, 2018 yılında yeni bakım markasını sunuyor.

Markanın, saç derisi ve saç yüzeyi için özel olarak tasarlanmış altı temel bakım ürünü ile hem kadınlar hem de erkekler için duyusal bir güzellik ritüeli oluşturuyor.

Sisley’in Hair Rituel’in, saç bakımına genel kapsamlı global bir yaklaşım getirmek üzere tasarlanan ürün aynı anda, saçın ana bileşenlerinin her ikisine de; hem canlı kısma saç köküne hem de saç yüzeyine kıl folekülü bakım sağlıyor.

Her biri, bitkisel özlerin ve uçucu yağların, minerallerin, vitaminlerin ve proteinlerin yüksek bir konsantrasyonu ile formüle edilen altı hair rituel ürünü, saç köküne enerji verirken saç tellerini yeniden yapılandırıyor. Sisley Hair Rituel’in kalıcı kokusu turunçgilleri, Verbana’nın odunsu dokunuşunu, limonu, şeftali baharını ve amberi bir araya getiriyor.Güzel ve hoş bir kokunun ötesinde olan bu bileşim besleyiciliğiyle saçınızın canlılığına destek veren doğal bileşenlerin (Hinoki temel yağları, Mimoza özü, defne romu) aktif özlerini içeriyor.
.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.