SAÇLARINIZI GÜZELLEŞTİRECEK YENİ RENK VE ÖZEL TEKNOLOJİ

Dyson'ın özel hediye serisi bu yeni yılda Prusya Mavisi ve parlak bakır renklerinde...

Trendler, moda veya popüler kültür akımlarından etkilenmeyen; bunun yerine kendine özgü ton, doku ve dokunuşlar oluşturan Dyson, bu seneki özel serisinde prusya mavisi ve parlak bakır renklerinde tasarlanan özel saç bakım serileriyle güzellik algınıza yeni bir boyut kazandıracak.

Dyson mühendisleri, şirketin misyonu olan “Başkalarının görmezden geldiği sorunları çözmek” doğrultusunda gerçek sorunları iyileştiren teknolojiler yaratmak için sürekli yeni yöntemler deniyor. Yeni Prusya mavisi ve parlak bakır renk buluşu da, mühendisliğinin bir göstergesi niteliğinde. Prusya mavisi pigmenti, 1706’da Berlin’de “Diesbach” olarak bilinen bir boya üreticisinin kırmızı yerine yanlışlıkla koyu mavi bir renk yaratmasıyla ortaya çıkmış. Bu pigment Diesbach tarafından keşfedilmeden önce, ressamlar bu rengi oluşturmak için değerli bir taş olan Lapis Lazuli taşı gibi çeşitli malzeme kombinasyonları kullanıyorlarmış. Üretmesi bir hayli pahalı olan bu eşsiz koyu mavinin keşfi, birçok ressam için de önemli bir sorunu çözmüş oldu.

TEKNOLOJİ VE RENK KOMBİNASYONU

Marka bu gösterişli yeni Prusya mavisi ve parlak bakır renk buluşunu esnek bakır plakalarıyla daha fazla kontrol sağlayıp saç tellerine eşit ısı ve gerginlik uygulayarak şekillendirme sunan Dyson Corrale saç düzleştirici; farklı başlık seçenekleriyle hacimli bukleler, doğal dalgalar veya düz bir stil yaratmanıza yardımcı olacak. Dyson Airwrap saç şekillendirici ve Dyson’ın patentli Air Multiplier teknolojisiyle, ısıya olan bağımlılığı azaltıp hızlı kurutma ve şekillendirme yeteneğine sahip olan Dyson Supersonic saç kurutma makinesinde kullanıyor. Yeni yılda kendinizi ve sevdiklerinizi ödüllendirmek için şahane bir hediye alternatifi için aklınızda olsun.


DYSON’IN ÖZEL HEDİYE SERİSİ BU YENİ YILDA PRUSYA MAVİSİ VE PARLAK BAKIR RENKLERİNDE

Yaklaşan yıl sonu, yenilikleri ve heyecanları beraberinde getirirken hediye arayış süreci de başlıyor. Dyson’ın, bu özel dönemde sevdiklerine ve kendisine en unutulmaz hediyeyi vermek isteyenler için Prusya mavisi ve parlak bakır renklerinde tasarladığı özel saç bakım serilerine göz atın.