SAMİMİ GÜZEL

Kirsten Dunst ile güzellik üzerine samimi bir röportaj yaptık.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 13 Haziran 2014
SAMİMİ GÜZEL


Hayatının büyük bölümünü kamera karşısında geçiren 1982 doğumlu Kirsten Dunst, L'Oréal Professionnel markasının yüzü oldu. Özellikle Örümcek Adam üçlemesinde canlandırdığı, Peter Parker'ın sevgilisi Mary Jane Watson rolüyle birçoğumuzun beğenisini toplayan Dunst'la bu yeni işbirliğini ve güzelliğe bakış açısını konuştuk...


L'Oréal Professionnel'in sizin için anlamı ne?


L'Oréal Professionnel, benim için tüm hayatım boyunca; kuaförlere gidip saçımı boyattığımda ya da farklı kesim ve modellerle şeklini değiştirdiğimde sürekli etkileşim halinde olduğum bir marka. L'Oréal Professionnel, her zaman trendlerle birlikte sürekli gelişmiş ve modayla etkileşim içerisinde kalmıştır. Gerçekten de her kadının ulaşabileceği bir marka.


Bu, sizin bir güzellik markasıyla yaptığınız ilk anlaşma. Neden L'Oréal Professionnel'i tercih ettiniz?


Çünkü L'Oréal Professionnel; modaya çok bağlı ve kendini sürekli yeniliklere adamasıyla, daima yeni profesyonel hizmetler sunmasıyla ve en trendy stilleri yaratabilmek için ürettiği ürünlerle gönlümü çelmiş durumda... L'Oréal Professionnel, dünyadaki tüm kadınları değiştirmek ve onların güzelliğini yansıtabilmek için kuaförlere güç veriyor. Böylesi muhteşem bir projenin parçası olduğum için gurur duyuyorum.


Size göre L'Oréal Professionnel kadını kimdir?


L'Oréal Professionnel kadını için kendimi örnek verebilirim. Modaya, saçına özen gösteren ve farklı, sürekli gelişen bir stile sahip her kadın için, L'Oréal Professionnel kadını diyebiliriz.


Saçınızla ilgilenirken en önemli nokta nedir sizin için? Yeni ürün serisi hakkında ne düşünüyorsunuz?


İşimden dolayı saçım çok fazla stres altında. Absolute Repair serisi, saçımı hemen onarıp ipeksi ve parlak görünüme sahip olmasını sağlıyor. Sonuçlar hemen işlem sonrası görülebiliyor.~

L'Oréal Professionnel'in yeni Beach Waves (Plaj Dalgaları) doku hizmetiyle ilgili ne düşünüyorsunuz?Beach Waves, kuaförlerde yapılan ve haftalarca etkisini koruyan bir bakım. Saçınızı seksi ve kıvırcık yapıyor. Kendinizi oldukça doğal hissediyorsunuz; sanki plajdan yeni çıkmış gibi doğal ve seksi.


Saçınız nasıl bir öneme sahip?


Saçımla aramda özel bir ilişki var. Rengini değiştirmeyi, yeni bir kesim yaptırmayı ya da farklı bir stili denemeyi çok seviyorum.


Saç bakımı ve stil rutininizi anlatabilir misiniz?


Saç yağı kullanıyorum ve saçımın doğal olarak kuruması için bekliyorum. Bazen ıslakken kıvırıp topuz yapıyorum, böylece açtığımda dalgalı oluyor.


Kariyeriniz boyunca farklı saç modelleri ve renkleriyle görüldünüz: Sarışın, kızıl, platin, uzun, kısa, bağlı, toplu. Yeni role bürünürken saçınızın dönüşümünüz için önemli bir yeri mi var?


Tabii ki. Saçınız, karakterinizin başından ne geçtiğini ya da o an ne yaşadığını çok güzel ifade edebilir. Yeni bir rolü canlandıracağım zaman deneyimlediğim dönüşüme çok büyük katkı sağlıyor. Örneğin “Melancholia” çekimleri sırasında, canlandırdığım karakter sanki saçını çok kötü kesmiş gibi gözüksün diye koca bir tutam saçı kesmek durumunda kalmıştık.


Kendinizi en çok güvende hissettiren saç renkleri hangileri ve neden?


Saçıma boyayla parlaklık veriyorum. Oldukça ilgi çekici olduğu için çok açık ve parlak sarı rengi çok seviyorum.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.