DİŞİLİK ÖZGÜVENİNİ KAZANIN

Bu workshop, hayatınızda yaşadığınız tıkanıklıkları gidermenizi sağlayabilir!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 09 Haziran 2014
DİŞİLİK ÖZGÜVENİNİ KAZANIN


Dişilik bir sanat mı? Bazılarımız için bu sorunun cevabı ‘kesinlikle evet'! Özellikle de, etrafımızdaki bazı örneklerle kendimizi kıyasladığımızda... Zira hepimizin dikkatini çeken bazı kadınlar vardır. Nerede olurlarsa olsunlar öyle bir enerjileri vardır ki, yaşları, boyları, kiloları, dış görünüşleri ne olursa olsun hemen fark edilir, dikkat çekerler. Oysa ki bunlar hepimizin sahip olabileceği özellikler. Ancak muhtelif sebeplerle bunları tıkıyoruz.

Aşağıda detaylarını bulacağınız Işıl Gence'nin dişilik sanatı üzerine yaptığı atölye çalışması, dişilik enerjisini bloke eden kadınlara hitap ediyor. Dişiliğin bir sanat olduğuna ama aynı zamanda öğrenilebileceğine inanan bu felsefe, hayattan ve tüm ilişkilerden ‘Sevgiyi Alma Sanatı'nın ‘Dişilik Özgüveni' ile başladığını söylüyor.

Bu inanışa göre kadın ve erkek olarak ayırmadan her insanda gece ve gündüz, aydınlık ve karanlık kadar doğal var olan dişi (feminen) ve eril (maskülen) enerjiler; hem bizi hemde kadın-erkek ilişkilerimizi etkiliyor. Son yıllarda kadınların iş hayatında güçlü, başarılı ve yeterli olmalarının getirdiği dezavantajlardan biri de kadınların ilişkilerine ve hayata eril yaklaşmaları. Ya da tam tersi yüksek dişi  enerji olduğunda eril enerji ile dengelenemiyor ve daha pasifleşip eyleme geçemiyorlar. İşte bu durumların hepsi de duygusal karmaşaya yol açıyor.
‘Kuantum ve Dişilik Sanatı Workshop'u bu karmaşayı ortadan kaldırmak amacıyla geliştirilmiş. İlişkilere ve hayata aşırı kontrolcü yaklaşıyor, çoktan biten ilişkiler yüzünden aşırı veren taraf olup kendinize olan saygınızı kaybediyor, güvensizlik yaşıyor, terk ediliyor ve aldatılıyorsanız ya da öfke, kıskançlık, yalnızlık ve kendine acıma duyguları içinde mantıksız davranışlar sergiliyor, gerçek aşk ve sevgi bağı yerine bağımlı ilişkiler yaşıyorsanız Kuantum ve Dişilik Sanatı Workshop'u ile bütün bunları çözme şansınız var!

Bu deneyimi yaşamak isterseniz, 7 Haziran 2014, Cumartesi?Saat: 10.00-18.00?arasında Radia Gelişim'de olun deriz.

Bir de hatırlatma: Yer kısıtlı olduğundan kaydınızı aşağıdaki mail ve telefonlarla iletişime geçerek önceden yaptırmanızda fayda var...


Işıl Gence :   0 530 525 82 81 / [email protected]


Radia Gelişim :   0 212 296 00 08 / [email protected]

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.