ERKEKLER DAHA SAVURGAN!

Erkeklerin tatillerde kadınlardan daha savurgan olduğunu biliyor muydunuz?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 24 Nisan 2014
ERKEKLER DAHA SAVURGAN!
Tatil sezonu yaklaşıyor, heyecan dorukta! Öte yandan tatil de bir iş! Zira nereye gideceğinize karar verince işiniz kolaylaşmıyor, bilakis her şey yeni başlıyor! Otel seçimi, erken uçak rezervasyonu, nerede yemek yenecek, nerede gezilecek, liste uzadıkça uzuyor. Bu da tabii cüzdanlarımıza yansıyor.

Tam da bu noktada bizi şaşırtan bir anket sonucunu sizinle paylaşmak istiyoruz: Araştırmaya göre kadınların % 50'si tatil için planladıkları bütçeye sadık kalırken erkeklerde bu oran %41'lerdeymiş! Yani kadınlar seyahat esnasında erkeklerden daha tutumluymuş. Zaten normalde de aksini iddia eden olmadı değil mi;)

Peki ya diğer sonuçlar?~Uçak bileti, otel ve araba kiralama fiyatlarını aynı platformda karşılaştıran uluslararası seyahat arama motoru Skyscanner'ın


yaptığı Türklerin 2014 seyahat planlarını araştırmasına katılan 1000 kişiyle yapılan anketten çıkan diğer ilginç sonuçlarsa şöyle:

*Türklerin %55'i 2013'e kıyasla bu sene daha fazla seyahat planı yapıyor.


*%46'sı bu yıl iki kez seyahat edeceğini belirtiyor. 


*%46'sı bu yıl iki kez seyahate çıkacaklarını belirtirken, üç kez seyahat edeceklerin çoğunluğunu 45-54 yaş grubu oluşturuyor. 

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.