İSPANYOL ATEŞİ

Blanca Suarez, rol arkadaşıyla nefes kesiyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 10 Şubat 2014
İSPANYOL ATEŞİ<#text>


<#text> Sıla GÜVEN, sizler için Intimissimi'nin yeni reklam yıldızı, İspanyol oyuncu Blanca Suarez'le hap gibi bir röportaj gerçekleştirdi. Yalnız dikkat! Suarez'in etkisi, çarpıcı rol arkadaşıyla ziyadesiyle ikiye katlanır.


<#text>


<#text> Nasıl bir kadın olduğunu sorduğumuzda, kendini “doğal” olarak adlandıran son derece mütevazı bir karakter Blanca Suárez. Mütevazı; çünkü İspanyol sinemasının son dönem en ateşli dişilerinden biri aslında... Yine kendi deyimiyle “duyarlı ve sessiz” yıldıza, başka bir kadının onunla ilgili en çok merak edeceği soruları sorduk; iPad'inize not düşebileceğiniz yanıtlar aldık. Uluslararası filmlerin yükselen yıldızı, Pedro Almodovar'ın favorisi, Intimissimi'nin marka elçisi Akdeniz güzelinden rol çalmaya çalışan başka bir seksi daha var. Adı Gioia. Yeni reklam spotunun başrolü, devrim yaratacak yeni sütyen Gioia. Gioia, kadınların hem seksi, hem de rahat hissetmelerini sağlamak için geliştirilmiş. Dolgunluk efekti veren bu sütyenin ana buluşu, göğüsleri kuplarda tel kullanmadan bir beden büyük göstermesi. Sütyen deyip geçmeyin!


<#text>


<#text> ELLE: Bu reklam filmi, moda sektöründe ilk rolünüzdü. Nasıl bir deneyimdi?
BLANCA SUAREZ:
<#text>Harika bir ortamda ve son derece profesyonel insanlarla çalışmayı çok sevdim. Çekimler genelde hep çok zor olur; ancak bu sefer yatakta poz vermek hem çok rahat, hem de çok eğlenceliydi.


<#text>


<#text> ELLE: Biraz “özel” sorulara geçelim: En çok hangi iç çamaşırıyla daha güvende hissediyorsunuz?
B.S.:
<#text>Tarzım olduğu için klasik iç çamaşırıyla daha güvenli hissediyorum. İddialı bir gece elbisesinin altına giyeceğim siyah dantel sütyen ve topuklu ayakkabılarım da, beni kendimden emin hissettirirler. Aslına bakarsanız anıma bağlı...


<#text>


<#text> ELLE: İç çamaşırınızı set olarak mı yoksa alt ve üstleri farklı stilleri birleştirerek kullanmayı mı tercih ediyorsunuz?
B.S.:
<#text>Sonuç iyi olduğu sürece farklı stilleri karıştırarak kullanmayı daha çok seviyorum.~


<#text>


<#text> ELLE: Sizce iç çamaşırının sezonu var mı? İç giyim kadının stil DNA'sını tanımlar mı?
B.S.:
<#text>İç giyim, kadının stil DNA'sıyla ilgili çok şey anlatır. Bu yüzden de iç çamaşırlarımı kendim seçmeyi tercih ederim.


<#text>


<#text> ELLE: Uzun süredir trend listelerinin üst sırasında iç giyimin hazır giyimle birlikte kullanılması var.
B.S.:
<#text> Bence harika bir trend; çünkü ben de iç giyimi detaylar ve güzel bir bluzla kombine ederek kullanmaya bayılıyorum.


<#text>


<#text> ELLE: Farklı ortamlar için bize iç çamaşırı renkleri vermenizi istesek...
B.S.:
<#text> Romantik yemek için siyah, plajda tatil için pembe ve yeşil, kırmızı halı için ten rengi ve iş görüşmesi için de beyazdan şaşmayın derim.


<#text>


<#text> Blanca...


<#text> Evden asla rimel sürmeden çıkmaz. Kaybolmak için Tarifa'ya gider. En sevdiği yazar, “Yolculuk” kitabının yaratıcısı Silvia Abascal'dır. En sevdiği şarkıları, Ivan Ferreiro söyler. Favorisi, Woody Allen ve Almodovar filmleridir. Bu aralar rüyasında Amenabar ve J. A. Bayona adlı iki İspanyol yönetmenle çalıştığını görür. Güzellik ipucu, yüzünü hep temiz ve nemli tutmaktır. Balmain, Pucci ve Armani, çalışmak isteyeceği yegane modacılardır. İşinde en çok, değişik karakterleri oynamaktan zevk alır. En favori şehirleri Roma, New York ve San Francisco'dur.


<#text>


<#text> KİMLİK KARTI<#text>


<#text> Eğitim: Drama, vücut dili, ses, sahne teknikleri ve karakter davranışları dersleri.


<#text> Yabancı dil: İngilizce ve Fransızca.


<#text> En parlak işleri: Pedro Almodovar'ın yönettiği The Skin I Live In ve I'm So Excited.


<#text> Ödül: Cannes Uluslararası Film Festivali'nde, en iyi uluslararası yenilikçi kadın oyuncu “Chopard Trophy” ödülü.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.