Kıyafetleriniz der ki…

Kıyafetinizin mekandaki diğer davetlilere ne hissettirdiğini hiç düşündünüz mü?

Kokoş
İlk seçeneğimiz, kokoş parti kıyafetleriyle mekanlara özel şoförleriyle gelen genç kızlar. Bu kızların en büyük özelliği, yüz metre öteden disko topu gibi parlama yeteneğine sahip olmaları.
Ne giyer? Tüy, Swarovski taş, pırlantalı küpe, 10 karatlık yüzükler, simli makyaj, taşlı kemer, taşlı ayakkabı ve çantalar kokoş kızların yapı taşlarını oluşturuyor. İsteseniz de istemeseniz de mekanda dikkatinizi çekmeyi başarıyorlar, çünkü merak edip “Bu kadar parlayan nedir?” diye bakma gereği duyuyorsunuz. Bu kızların parti kıyafeti der ki… “Kendi taşımı kendim aldım, gerekirse taşımın madenini bile alırım.” Bu kızların, eğlence anlayışları oldukça rahattır. Herkese sıcak davranırlar çünkü aslında yalnızlardır. Onca parıltının ardında sadece dikkat çekmek, bir başka deyişle fark edilmek isteği vardır. Kimin tarafından mı? İşte o hiç fark etmiyor! Bir başka olası seçenek de bu kızların yoğun bir gazino sanatçısı olma özlemine sahip olmalarıdır. Kimbilir, belki de en bu¨yu¨k hayalleri tu¨yler ve pırlantalarla kuşatılarak, kırmızı halı u¨zerinde eski Türkan Şoray filmlerindeki gibi salına salına “Sevemedim Karagözlüm”ü söylemektir.
Mekandan kiminle ayrılabilir? Kostüm fantezisi olan erkeklerle mutluluğu bulabilirler. Kendisini nerelerde görebilirsiniz? Bu kızın gidemeyeceği yer yok çünkü onun parası çok! Gittiği her mekanda kapıda karşılanıyor, bir sorun olduğu takdirde gece kulübünü içindekilerle kökten satın alıyor.
Ne içer? Tabii ki de (kristal kadehte) şampanya.