2020’NİN EN POPÜLER ÜRÜNLERİ

Komşunuzdan Rosie Huntington Whiteley’e kadar herkes bu parçaları giyiyor!

Artık modayı sosyal medyadan takip ediyoruz! Bir ürün Instagram sayfanızda birçok kez beliriyorsa, o parçanın trend olduğuna emin olabilirsiniz. Özellikle şu sıralar bulunduğumuz dijitalleşme sürecinde trendlerin büyük bir kısmını influencer'lar ve ünlüler belirliyor. Takip ettiğiniz isimlerin giydiklerini takip edemiyorsanız, imdadınıza Lyst yetişiyor! 2020’nin ilk çeyreğindeki en popüler ürünleri belirleyen Lyst, internetteki veriler ile yılın en çok alınan ve istenilen parçalarını listeliyor. 

Sosyal medya etiketlerini, tükenen ürün verilerini ve paylaşımları göz önünde bulunduran Lyst, yılın en çok aranan ürünlerini bulmanızı kolaylaştırıyor. Önceden dediğimiz gibi sosyal medya sokak modası influencer'larını veya modelleri takip ediyorsanız gözünüden kaçması imkansız olan ürünler aklınızda canlanmıştır… Bottega Veneta’nın çantasının veya Gucci’nin GG desenli taytının listede olması sizi şaşırtmayacaktır!


Sokak modası trendlerinin yanı sıra sosyal izolasyon ile beraber modada ön plana çıkan rahatlık, Lyst verilerine de yansıyor. Gönüllü karantinamızda gece elbisesi ve topuklu ayakkabıların yerini New Balance ve Adidas’ın sneakerları veya Nike’ın eşofmanları alıyor. Gardırobunuzu bir ‘Top 10’ listesine çevirmek isterseniz fotogaleride Lyst’in belirlediği en popüler 10 ürünü görebilirsiniz…