31 OCAK HAFTASI FİLMLERİ

Hafta sonu planlarınızı yaptınız mı? Zira içinizi ısıtacak filmler geliyor…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 31 Ocak 2014
31 OCAK HAFTASI FİLMLERİ<#text>


<#text> Bu hafta vizyona iki film giriyor. Özellikle Cannes'da aldığı En İyi Kadın Oyuncu ödülüyle dikkatleri çeken “Geçmiş” ve elbette artık içimizden biri olan “Hüseyin Badem”in hikayesine devam edeceğimiz “Eyyvah Eyvah 3”, bu soğuk kış günlerinde içimizi ısıtacak.


<#text>


<#text> Geçmiş


<#text> İranlı yönetmen Asghar Farhadi'nin daha önce Oscar'a layık görülen “Bir Ayrılık” filminin başarısını takip eden “Geçmiş”te Berenice Bejo, Tahar Rahim, Ali Mosaffa ile Pauline Burlet rol alıyor. Özellikle Cannes Film Fstivalinde Berenice Bejo'ya kazandırdığı En İyi Kadın Oyuncu ve Jüri Özel Ödülleriyle öne çıkan filmin IMDB puanı da 8.1. Altın Küre'de ise En İyi Yabancı Film dalında adaylığı olan film, Farhadi'nin ülkesi dışında çektiği ilk film. Duygusal gerilimi yüksek bir aile dramı.


<#text>


<#text> <#text>~


<#text>


<#text> Eyyvah Eyvah 3


<#text> Hakan Algül'ün yönettiği ve Demet Akbağ, Ata Demirer, Özge Borak ile Serra Yılmaz'ın oynadığı “Eyyvah Eyvah 3” de bugün vizyona giren bir diğer film. Büyük aşkı Müjgan'a kavuşup evlenen Hüseyin Badem'in sorumlulukları artmış ve hayatı biraz zorlaşmıştır. Üstelik, Can dostu, ablası Firuzan'la birlikte yine işleri biraz karıştıracaklar. Anlayacağınız Geyikli'de festival zamanı! Bütün sıkıntılarınızı 105 dakikalığına rafa kaldırıp kahkahalar atmaya hazır mısınız?


<#text>


<#text>


<#text>


<#text> —Nesrin Yücetürk

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.