AĞUSTOS RENKLİ GEÇECEK!

ELLE Ağustos-2014 sayısı, uzun tatildeki en yakın arkadaşınız olacak!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 06 Ağustos 2014
AĞUSTOS RENKLİ GEÇECEK!
Uzanmışım kumsala, güneş damlar içime... İşte hepimiz için tatilin tarifi böyle başlıyor ve birçoğumuz için de şöyle devam ediyor: Almışım dergimi elime, birbirinden güzel konular! İşte bu tarife uyacak, uzun tatillere denk gelen bu dönemi daha da renkli geçirmenizi sağlayacak bir sayı hazırladık sizler için...

Malum moda dünyasında olunca, bazı mankenler de her zaman radarımızda yer alıyor. Ana Beatriz Barros onlardan bir tanesi! 14 yaşından bu yana mankenlik yapan güzel isim, işinin getirdiği zorlukları, ailesinin ‘ünlü' olmasına yaklaşımını ve hedeflerini anlattı. Bu özel çekime de birbirinden güzel iç çamaşırları eşlik etti!

Bu senenin Koza Genç Tasarımcılar Yarışması'nda dereceye giren isimleri de bu sayımızda keşfedebilirsiniz: Sevda Dalgıç, Buğu Pala ve Emel Melike Bakıcı tasarımdaki çizgilerini anlattılar.

Sıla Güven'in London Calling başlıktaki yazısında ‘kreatif göçmenlerle' tanışacak, Londra'da yaşayan kreatif isimleri keşfedeceksiniz.

Bütün bunlara eşlik eden enerji dolu moda çekimlerimizdeyse, plaj modasının bütün sırlarını, bu aya en yakışan trendleri ve neyi nereden alabileceğiniz konusundaki ipuçlarını okuyacaksınız.

Dopdolu, seksi, renkli sayfalarımıza ek olarak bu ay bir de hediyemiz var sizler için: ELLE defterleri... Dört farklı renkteki defterler, ister yolculuk planlarınızı yapmak ister alışveriş notlarınızı eklemek için renkli ve trendy yardımcınız olmayı bekliyorlar!

ELLE bayilerde yerini aldı. Tatil çantanıza eklenmek için sizi bekliyor!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.