AIDA BERGSEN'İN BROŞ TASARIMI CHRISTIE'S MÜZAYEDESİNDE

Ünlü mücevher tasarımcısı Aida Bergsen'in omuz broşu Aralık’taki Christie’s müzayedesinde…

Juliet Weir de la Rochefoucauld’un “Kadın Mücevher Tasarımcıları” kitabında yer alan tasarımcılardan biri olan Aida Bergsen’in omuz broşu Christie’s Paris'de açık artırmada yer alacak.

250 tasarımın yer aldığı açık artırmada, Bergsen’in “Convolvulus Sepium’ koleksiyonundan Fauna Broş tasarımı yer alıyor.

Çiçekli ve kertenkeleli broş açık artırmanın en dikkat çekici parçaları arasında. €14,000 ila €16,000 arası satılması beklenilen broş; lal, yakut, altın ve pırlantalar içeriyor. Aida Bergsen tarafından 1986’da açılan mücevher markası, insan vücudundan ve heykellerden ilham alıyor. Antik tekniklerden ve bronz parçalardan esinlenen Bergsen, eşsiz tasarımlara imza atıyor. Christie’s açık artırma evinin Aralık müzayedesinde sergilenecek olan Aida Bergsen tasarımlarını 4 Aralık’ta görebileceksiniz.Mitolojik kahramanlardan ve organik elementleri tasarımlarına yansıtan Bergsen, zamansız parçalara imza atıyor. Paris’teki Bijhorca’da “Etoile de Mode” ödülünü alan Aida Bergsen, 2011 ve 2014’te Las Vegas’ta gerçekleşen Couture şovunda ikinci seçilmişti. Şimdi ise Christie's müzayedesinde yer alacak olan ünlü mücevher tasarımcısı, eşsiz parçalarını dünyaya yayıyor!.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.