STORY BAG'İN UZUN KARDEŞİ: ALEXANDER MCQUEEN TALL STORY

Story Bag ailesinin uzun kardeşi Alexander McQueen Tall Story, markanın Sonbahar / Kış 2020 defilesinin kod ve renklerinden ilham alıyor.

Story Bag ailesinin uzun kardeşi Alexander McQueen Tall Story, markanın Sonbahar / Kış 2020 defilesinin kod ve renklerinden ilham alıyor. Heykelsi formuyla ilk andan itibaren tüm bakışları üzerine toplayan Alexander McQueen Tall Story, kontrast renkli astar seçeneği ve deri etiket üzerindeki mühür detayı ile zenginleşiyor. Geniş tasarımıyla laptop dahil tüm temel ihtiyaçları rahatça taşıma imkânı sunan çantanın, telefon ya da kredi kartlarına kolay ulaşım için fermuarlı fonksiyonel bir ön cebi bulunuyor.


Mücevherlerden ilham alan gold renkli katlanabilir modern metalik kulpları ile elde taşınabilen Alexander McQueen Tall Story, istendiğinde deri askılarıyla omuzda da kullanılabiliyor.


Kapitone dokulu siyah, timsah baskılı siyah ve markanın hazır giyim koleksiyonlarındaki el yapımı patchwork desenlerine atıfta bulunan modeli olmak üzere üç farklı seçenek sunan Alexander McQueen Tall Story, BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde exclusive olarak moda tutkunlarıyla buluşuyor.