ALEXANDER MCQUEEN TREAD SLIICKS AYAKKABILARINI GÜNCELLEDİ

Tırtıklı kalın tabanlı sneaker ve bot modelleri, nesli tükenmekte olan çiçeklerden ilham alıyor…

Modanın hiking botları ve kalın tabanlı sneakerlar ile olan sevdası bitmiyor! Son dönemin en çok konuşulan ve giyilen trendleri arasında olan tırtıklı kalın tabanlı sneakerlar İlkbahar Yaz 2020 sezonunda devam ediyor. Sonbahar-Kış 2019 defilelerinin yıldızı olan tırtıklı sneakerlar, pek çok influencer ve ünlünün sokak stili tercihleri arasında yer almıştı. Yeni sezonda daha da kalın ve daha da çarpıcı olan bu tarz, asi ruhları dışarı çıkarıyor. 

Tread Slicks İlkbahar Yaz 2020 (Alexander McQueen)

Tırtıklı tabanlı botların öncüleri arasında yer alan Alexander McQueen, İlkbahar Yaz 2020 sezonu için ‘Tread Slicks’ ayakkabı ı modelini güncelledi. McQueen’in Kış defilesinde görülen bu ayakkabı modeli, favoriler arasında yer almıştı. ‘Utility’ trendinden ilham alan bu botlar, yaz ayları için daha hafif kumaşlar ile güncellendi. Ayaklarınıza yaz havasını getiren yeni Tread Slicks botları ve sneakerları kanvas kumaşlar ile tasarlandı. Bağcıklı ve kauçuk tabanlı bu ayakkabıları yeni sezonun kargo pantolon trendi ile denemelisiniz!

Tread Slicks İlkbahar Yaz 2020 (Alexander McQueen)

Birçok renkte ve stilde tasarlanan Tread Slicks, nesli tükenmekte olan veya tükenmiş olan çiçek türlerinden ilham aldı. Manolya, beyaz, siyah, pas rengi ve haki tonlarında tasarlanan yeni Tread Slicks modelleri ile yeni sezonun trendlerine hazırız!