ALEXANDER MCQUEEN'İN YENİ KAMPANYA YÜZÜ KAIA GERBER

McQueen'in Slash Bag kampanyasının başrolünde Gerber var.

Buse Saray BUSE SARAY 26 Kasım 2022
 ALEXANDER MCQUEEN'İN YENİ KAMPANYA YÜZÜ KAIA GERBER

Kaia Gerber, Alexander McQueen'in yeni Slash çantası kampanyasının yüzü oldu. Bu iş birliği, Gerber'in lüks İngiliz markasıyla ilk kampanyasını ve aynı zamanda Alexander McQueen'in bir aksesuar kampanyası için ilk kez bir ünlüyü seçmesini temsil ediyor.Slash çantanın gövdesi, McQueen'in siluetlerindeki dilimler ve kesiklerden ilham alınarak dikey, yastıklı deri bölümlere ayrılmış. Swarovski kristalleri, McQueen imzalı mafsal ve kuru kafa motifi detaylarını içeriyor. Gümüş zincir kayışı da bulunan çantanın fiyatı 2.250 pound.Kampanya, The Face, Self Service Magazine, Arena ve daha birçokları için düzenli olarak çekim yapan İngiliz moda fotoğrafçısı ve film yönetmeni Glen Luchford tarafından iki ortamda çekildi.

Natürmort görüntü, Gerber'in meraklı bir şekilde protez benzeri bir kişiye baktığını gösteriyor. Kampanyada ayrıca distopik bir gelecekte geçen bir kısa film de yer alıyor. Gerber, McQueen giymiş ve omzunda Slash çantasıyla ıssız, beyaz, fütüristik bir alanda ilerliyor. Mankeninin dublörüyle karşılaşıyor, yüzünü okşuyor ve ağlamaya başlıyor.
Luchford bir sinema tutkunu. Filmin ilhamını, klinik protezlerle Pedro Almodóvar'ın “Yaşadığım Deri” filminin turuncu tonlu aydınlatmasından ve bilimkurgu havasıyla Denis Villeneuve'nin “Blade Runner 2049” filminden alıyor.

2001'de Luchford, Steven Speilberg'in "Terminal"ine ilham kaynağı olarak gösterilen, havaalanında mahsur kalan bir adam hakkında bir film olan "Here to Where"ı yönetti.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.